Skocz do zawartości

Grand Theft Auto


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, tym razem chciałem z wami porozmawiać o tej "wspaniałej", lecz jak kontrowersyjnej grze ;) . Wiadomo, że jest to gra od 18 lat ale kto by się tam tym przejmował, ja gram w to już 7, niedługo będzie 8 lat, sądzę, iż nie ma lepszej i bardziej starannie wykonanej gry, choć czasem nie mogę zrozumieć dlaczego ta gra ma symbol (+18), szczerze to oprócz triku z prostytutką, wbijaniu noża w gardło (to w San Andreas) to gra nie ma w sobie "takiej" strasznej przemocy jak, np. Postal 2... jak chodzi o wulgaryzmy to fakt, same "kur*a i suko" no może jeszcze 3 inne się znajdą, w porównaniu do Postal'a cała saga GTA to gra dla dzieci, ale nie o tym mowa :P . GTA zawsze dawało graczowi dużo możliwości, możliwości, które w raz z wersją były dodawane i ulepszane, zaczynając od biegu sprintem i skokach po blokach, kończąc na stuntach, tuningu wozu i wyskakiwaniu z pojazdu. GTA jest grą która nie może się znudzić, wg. mnie :P . Zawsze było coś do zrobienia albo zrobić misje z taksówkarzami, albo z pogotowiem, może bym paczek poszukał? lub jakiegoś stunta nakręcił? Obecnie na komputerze mam 542 MB filmów ze stuntami samochodowym, nie licząc motorowych, wszystkie w kompresji wmv, ze wszystkich części GTA, zaczynając od 1, potem San Andreas, Gie te a była i jest grą dzięki której zapominam o swoich problemach, siadam i gram po 5-6 godzin dziennie, jestem fanem tej gry, nie mogłem zrozumieć również, dlaczego po tylu latach grania nie mam "ochoty" wyjść i postrzelać do ludzi czy ukraść auto... Dlatego mianem "idiotów" nazywam osoby które popełniły przestępstwo i powołują się na GTA... A wy co o tej grze sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sądze że ta gra jest wspaniała. Gta IV wyjdzie na xboxa360 i PS 3 w marcu a że jestem szczęsliwym posiadaczem xboxa 360 to będe mógł sie cieszyc szybko ta grą. PRemiera na PC jest przewidziana 9 miesięcy po premierze na konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja długo grałem w GTA3, ale jak kupiłem lepszy komputer to gram w GTA San Andreas.Ja nie wykonuje misji tylko tuninguje samochody,robie stunty , i też ,,Le Parkour,,.Po za tym to jeszcze pływam łódkami , pływam i odwiedzam różne miejsca.Ogólnie to bardzo fajna gra polecam ją wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dzięki dużej "swobodzie" stała się hitmem.
Coraz nowszę części są bardziej urozmaicone i mają lepszą fabułę.
Od części 3 twórcy przenieśli grę z trybu 2D do 3D !
Ja jestem posiadaczem Sony Playstation 3 i grę zakupię zaraz po premnierze(kasa odłożona :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram w SA :wink: Najbardziej lubie latać sobie tym dużym samolotem co jest w 3 mieście z lotniska na lotnisko :mrgreen: albo hydrą bawić się z policją :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie GTA I i II jest fajne (ewentualnie jeszcze LONDON), a od III części w góre lipa, takie moje zdanie :wink:, straciło tą swoją atmosferę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lipa? wg. mnie GTA III jest tym GTA co ma najwięcej klimatu, pierwsze GTA z jakąś fabułą, zemsta i ta szarość :P już na pewno lepsze niż to kolorowe Barbie City :P A London był "taki sobie" bo najgorsze było to uczenie się jeżdżenia, pamiętam jak grałem, to przez 2 dni uczyłem się jeździć, potem 3 miesiące grania było, a jak załapałem GTA2 to znowu uczyłem się jeździć lewą stroną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra rzeczywiście jest spoko , można jednego dnia się pobawić z policja a jak ci się znudzi to poprostu pochodzić o mieście a jeszcze innego dnia pograć na kodach ale jak dla mnie to jest "Przerywnik" między innymi grami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bawiliście się w szukanie nieznanego? Ja pamiętam jak latałem z termowizorem po Back of Beyond i szukałem tych nieznanych ufo etc. "odkryłem" wiele ciekawego, np. kamień dziwnie oświetlony jest kamieniem "żyjącym" albo inaczej "ciepłym" obiektem w grze, szukałem matki CJ'a też z termowizorem, "kubki" od kawy wyglądają jak by ich używała na co dzień, nawet po śmiercie ;) , szukałem jej na cmentarzu i też parę rzeczy można odkryć... jej grób jest rozkopany, może uciekła? wiele rozmyśleń snułem po nocach ;) Ogólnie mam własną historię trochę taką nie "poważną" na jej temat, może kiedyś opowiem, albo się pytać na PW/GG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam problem z GTA. Mam płytkę, lecz nie moge tego zainstalować. Dysk CD Bzyczy ale komputer się tnie i nic z tego nie wynika. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość Felix1

UP!

Dlatego że jest nowe GTA IV :wink:

Może ktoś się wypowie

Witus,kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła optymalizacja gry nie wiem jak mogli wypuścić taki szajs gdzie tekstury się co chwile walą.
Ciesze się że jej nie kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła optymalizacja gry nie wiem jak mogli wypuścić taki szajs gdzie tekstury się co chwile walą.
Ciesze się że jej nie kupiłem


A Patcha wgrałeś? u mnie pomogło :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

mi nic nie znika, niestety na sprzęcie sprzed roku lub 1,5 nie pograsz dobrze :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem grales w patcha, no ale dobra :P


Wgrać (zainstalować) patcha, swoją drogą jak można grać w patcha? to jakaś nowa gra?
A jakim cudem? a np. poprzez aktualizację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem gierka jest super. I nie kupujcie sobie żadnych nowych kart graficzny procków tylko zainwestować ok 800zł w xboxa. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. :smile: Gierki są drogie to fakt, ale warto, naprawdę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgrałem patcha ,ale zainstalowałem nowe sterowniki nvidia specjalne pod gta 4 trochę niby pomogło ale tekstury nadal się walą co jakiś czas poza tym gra po jakimś czasie się nudzi mi się znudziła po zabiciu playboya X :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV to jedna z najlepszych produkcji, w jakie dane mi było zagrać w tym roku.

Grę w wersji na Playstation 3 miałem dzień po premierze światowej i od razu się zaczęło granie. Nie żałowałem wydanych nieco ponad 200 zł na ten tytuł, tym bardziej, że doceniam to głównie teraz. Wątek główny - story line, zaliczyłem dość szybko, ale potem nie miałem ochoty grać dalej, by nabijać procenty. Jakiś tydzień temu po raz drugi ukończyłem wątek fabularny (są już dostępne Trofea), a w tej chwili na liczniku gry mam już 85%, więc jeszcze w tym roku wyrobie się i zrobię 100%! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Na PS3 jest o wiele lepsza bo grałem u kolegi i chyba w lutym poszukam jakieś konsoli i kupie :wink: . Gra jest fajna ale nie taka jak się spodziewałem na razie mam 30% bo mało grałem a jak już grałem to sobie potrącałem ludzi, strzelałem im w głowę, wysadzałem samochody (nie nie jestem chory psychicznie) tylko chciałem dokładnie posprawdzać, jak coś wybucha to nawet ciekawie zrobione bo wygląda jak fajerwerk :mrgreen: np wystrzelony z wyrzutni rakiet pocisk ma bardzo ładny efekt. Teraz sobie ściągnąłem poradnik z sieci i zaraz spadam grać, mam 3 tyg wolnego więc przejdę ją na pewno. Fajerwerków nie przywieźli będą pewnie 29 to nie mam co robic :mrgreen:


No ale szczegóły rożne są dopracowane w grze :) miasto jest naprawdę duże jeszcze nie mam do całego dostępu ale chyba gór tak jak w SA nie ma, można jak sie postrzeli opone w samochodzie to potem sie jeszcze na niej jedzie , można palić gumę i od tego opona może pęknąć sporo by pisać, ci co mają tą grę i o tyle o ile im chodzi to wiedzą i niech sie cieszą

http://img120.imageshack.us/img120/7783/felixgtaou7.jpg

http://img71.imageshack.us/img71/4425/gta4hk0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

GTA to wspaniała seria. Fabuła, grywalność, muzyka wszystko jest na najwyższym poziomie. Po boskim VICE CITY wyszło jeszcze lepsze SAN ANDREAS. Wszyscy z niecierpliwością czekali na GTA IV. Można powiedzieć, że dla tej gry kupiłem konsolę (choć i tak mam wersję PC), jednak osobiście się bardzo na tej części zawiodłem. Nie ma tutaj już tego klimatu... Niby wszystko jest ale najważniejszego nie ma. Teraz z niecierpliwością czekamy na GTA V. Są już pierwsze plotki (niektóre bardzo prawdopodobne) np. gra będzie działać na silniku RAGE, akcja gry będzie się toczyć w Vice City (co jest nieoficjalnie potwierdzone przez ROCKSTAR)... No cóż czekamy na gwiazdkę 2012!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...