Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Marian Sylwester 07/08


Marian

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój film z sylwestra 07/08, co tu więcej pisać wyszło jak wyszło nie ma wielkich rewelacji ale myślę ze warto obejrzeć :wink:

LINK

PS: Nie oceniajcie operatora kamery (to nie ja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pokaz moja ocena 10/10 trochę dziwnie te rakiety leciały jakoś krzywo??:P przynajmniej mi się tak wydawało;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik - dobry montaż , ale problemy z ostrością , albo raczej jej brak.
Na filmiku rakiety top10 wypadły naprawdę niźle , lepiej niż meteor regn !!!
Pomiędzy pyro-manem a SA nie widać większej różnicy.
Zawiodłem się na crazy whistling moon traveller , night walker zrobił na mnie ogromne wrażenie , nie spodziewałem sie tego po hesti !!
Black Cat - szkoda , że w tym momencie były problemy z ostrościa , ale wyrzutnia prezentuję się po prostu najlepiej ze wszystkich , cuć tą moc.
Ogólnie pokaz bardzo mi się podobał , ale za jego jakość daję 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie był tak przejrzyście wykonanego filmu. Przy każdej odpalanej fajerwerce jest dodany symbol i nazwa artykułu. Za to bardzo duży +. Ostrość filmu przy rakietach była raczej słaba, ale za to nadrobiła przy rozpryskach wyrzutni. Soundtrack powinien być nieco bardziej cichy, albo zupełnie zdjęty, bo miło jest usłyszeć dźwięk wylotu rakiety, czy pocisku z wyrzutni. Za ten montaż daję 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny film :wink:
Jak już Mantis wspomniał spory plus za opis każdego wystrzelonego fajerwerka. Efekty produktów były bardzo ładne, szczególnie z rakiet spodobały mi się Speed IV, a większe typu Meteor Regn, Morfeusz, Apollo miały przeciętny efekt. Wyrzutnie również były bardzo ładne :)

9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...