Skocz do zawartości
  • 0

Pokaz


w?odi

Pytanie

Mam pare pytań moze to nie jest dobry temat ale chciałbym żebyście mi doradzili i pomogli otóż postanawiam zorganizowac z kumplami pokaz ale nie możemy sie zdecydować jakie materiały pirotechniczne były by odpowiednie chodzi mi o efekty świetlne prosił bym o odpowiedż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Obowiązkowo :
-Big Day (Rakiety JR40)
-Black Cat (wyrzutnia)
-Możdzież
-Pare Supercircloblitz z hestii (cyrkloblice HE0015)

Reszte niech doradzą inni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisz ile na to przeznaczacie kasy. Proponuje:
:arrow: Rakiety SPEED IV
:arrow: Moździeż
:arrow: Cyrkoblitze
:arrow: Wyżutnia Thunder Rain
:arrow: Big Day

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obowiązkowo
- rakiety Big Day
- rakiety Morfeusz
- rakiety Meteor Regn
- rakiety Apollo
- rakiety Hexla Explotion
- wyrzutnia Black Cat
- wyrzutnia The Beściak
- duże fontanny 1kg Cracling albo Golden
- 2x moździerz Gladiator
- 2x moździerz Pyro Men
- dużo motylków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witus , czy ty czasem nie przesadziłeś ????
Ajak nie to jeszcze dodam
-Troche hukowych
-inne , bez których sylwester to nie to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm 160zł no to mozesz myślec nad czymś fajnym a jesli chodzi o pokaz to najlepiej 2 wyrzutnie jakies dobre i pokaz bedziesz miał zajefajny ,ale pewnie chcecie troche postrzelac to proponuje mozdzierze Tarantula z firmy Kometa sa bardzo dobre a kosztują ok 35zł. Njalepiej kupcie 2 paczki tarantul. Do tego rakietki za około 80zł a za 20 jakies pierdołki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spoko :) ale jeśli by chodziło o to jak by to wszystko ustawic i jak odpalać aby to fajnie wyszło a nie z przerwami pomiędzy :) wybuchami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez przerw na odpalanie to najlepiej zainwestować w same wyrzutnie. Trzy lub dwie wielkie zakupisz i masz pokaz. Kompozycja dla przykładu.
- Crazy Whistling Comets - 300 zwariowanych strzałów - 42zł
- Hot Stars - 35 strzałów FAN - 68 zł
- New Generation 3 - 19 strzałów - 41zł
Razem 151 zł i pokaz udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Heh, jak Mantis coś wytrzaśnie to tarzam się po dywanie :lol:

Do 150 zł proponuje kupno kilku wyrzutni jakich? O takich:

NEW GENERATION 6

JW33.JPG

Efekty: Średnie palmy z craclingiem, długi czas, naprawdę ładne efekty na niebie

BLACK CAT

JW42.JPG

Efekty: Zielone komety z craclingiem, różno kształtne palemki oraz wielkie bardzo wielkie potrójne strzały (huk + rozpadnięcie się + cracling) a na końcu wali serią 5 palemek na raz i robi się zielono :twisted:

SHOW OF FIREWORKS

JW66.JPG

Efekty: (wszystko razem) komety, palmy, cracling w jednym strzale! Piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za takie pieniądze mozesz miec wystrzalowy pokaz! :D Przeznacz 100zl na wyrzutnie a reszte czyli 60zl na rakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oki spoko :) ale moglibyscie mi podać jakies ogólne ceny takich wyrzutni :) np ile kosztuje BLACK CAT itp...albo jakols stronke internetową z cenami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przykładowy pokaz sztucznych ogni:
:arrow: na początek kolorowe fontanny (2-3m),
:arrow: potem srebrne fonatanny (3-6m),
:arrow: następnie katiusze czyli 100 rozstrzeliwujących się w różne strony pocisków świetlnych,
:arrow: a na koniec baterie od 16 do 1000 strzałów zawierające różne efekty świetlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a nie lepiej kupic rakiety mozdzierze , zrobcie sobie mini sylwka ale jak kupiće wyrzuteni to przeciez 5min i nie ma a tak będzieci miec większą radość tylko ze wtedy to nie bedzie taki typowy pokaz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej zamów sobie profesionalny pokaz.Np. z okazji...urodzin.Nie trzeba koncesji.A pokaz będzie na pewno udany.Tylko musisz najpierw to omówić z sąsiadami , bo nie wszyscy chcą słuchać huku fajerwerków.Ale jest jedno małe "ale".To troche kosztuje.Ale mówimy o pokazie.A z kolegami ????Jeśli 2 lata za zakłócanie spokoju to niska cena , to kup dużo wyrzutni.Troche rakiet i 2 moździeże.Przyda się rzymski ogień :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witus ale mi nie chcą z hanevu przysłać zamówiłem trochę rzeczy ale mi nie przysłali.wiesz co zrobić :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...