Skocz do zawartości

Fajerwerki firmy SVEA, w Polsce niedoceniane...


szajba87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

nie wiem czemu ale na calutkim tym forum nie ma slowa o fajerwerkach firmy SVEA. Ja goraco polecam te firme, ich wyroby sa bardzo dobre ale przez to tez delikatnie drozsze niz np Jorge tyczy sie to glownie rakiet i wyrzutni, niestety...

  • , sa tam adresy sklepow, które oferuja ich produkty

      • stronie Norweskiego przedstawiciela firmy macie filmy glownie rakiet oraz wyrzutni.

          • macie filmiki efektow jakie udostepnia jakis sympaty Svei z YouTube:)

            • Przykladowa rakieta, cena: 19zl ale niewatpie w to, ze warta swojej ceny, w rzeczywistosci jak wiadomo efekty sa duzo lepsze niz na filmach,
FILM

Z wyrzutni podoba mi sie szczegolnie STINGER, cena w Lublinie to 32zl, FILM (bardzo fajne zestawienie efektow)

Jak odpale to co mam to podziele sie wrazeniami jesli Was to interesuje, aha i jak by co nie pracuje dla tej firmy:]

pozdrawiam Kamil

p.s. W cenniku podane sa ceny maksymalne, w sklepach jest z reguły taniej, przynajmniej w Lublinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty przepiękne mam 20km do punktu svea extra może kiedyś się przejadę do nich coś zakupie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdybyś podał jeszcze adres sklepu gdzie można zaopatrzyć się w wyżej wymienione produkty :wink:
Bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie ta rakieta.

EDIT Ok, już znalazłem to stoisko na placu targowym Pod Zamkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurrna :o Efekty tej rakiety to jak profesjonalna!!! A ta wyrzutnia też super! i nawet nie taka strasznie droga jak na takie efekty!! Szkoda że blisko mnie niema nigdzie sklepu z fajerwerkami tej firmy, kiedyś był taki sklep co na grudzień była tam Svea ale było okropnie drogo i kupiłem tam tylko katiusze jakieś rzymskie i jakaś małą wyrzutnie... W maretach powinno być bardziej urozmaicone a 3/4 sklepów ma Hestie :???: Powinno być po trochu, wiecej z Jorge, z SP żeby było, Tropica, Svea, komety itp. lecz chyba sklepów by nie starczyło :mrgreen: Ale jaki by mieli problem żeby dać dwie firmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty svea mają profesjonalne efekty.
Każdy ich produkt ma lepszą jakość wykonania nawet od jorge.
Wadą ich jest cena , która w wypadku niektórych podobnych produktów jest 2x wyższa niż w innych firmach.
Svea ma w ofercie drewniane skrzynie/wyrzutnie o pięknym efekcie(filmiki na ich stronie , tylko nie pamiętam jakiego kraju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ich produkt ma lepszą jakość wykonania nawet od jorge.


Przesadzasz.....

Nie raz miałem ich produkty. Jakoś dużo lepsze od Jorge nie były, rok temu przykładowo kupiłem do porównania rakiety (tej samej wilekości) i jakoś mnie nie zachwyciły dużo lepiej od Jorge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Fireman przesadzasz. Widziałem filmiki wyrzutni Svea i Jorge. I napewno Svea nie przewyższa Jorga w 100%.

Jeśli chodzi o firmę Svea, to powiem tyle, że oni mają bardziej różnorodne i ciekawe efekty w swoich wyrzutniach. Co niestety skutkuje znacznie wyższą ceną. :sad:

Fajnie by było jakby powstał jakiś sklep internetowy Svea. To może kupił by od nich pare produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Miałem Stingera w tym roku i powiem szczerze, że nie powalił na kolana. Dostałem jako gratis do pewnej paczki : ) Na filmie efekt jest badziewny, jednak na żywo najbardziej spodobały mi się wiry, bo ten crackling i wierzba jakoś nie specjalne były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetna firma, mi sie osobiście bardzo spodobał motylek o nazwie Jumbo Jet. Leci na wysokość około 25 metrów a efekt taki jak mniej więcej 1 strzał z sm9880 Babel. Niestety nie wiem ile on kosztował, ponieważ nie był mój a innych ludzi strzelających jakies 30 metrów odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...