Skocz do zawartości

Co już odpaliliście przed Sylwestrem?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj:
12sztuk K0204 Big Corsair
4 sztuki FP3small
1sztuka FP3new
1 cyrkoblitza od Jorge
2 motylki od kellera Star Twister czy tak jakoś!
Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6x TXF834 Red Strobe
2x 90sek Strobo
1x Raca
2xFP1 Jajo
1x fp3
1x mega jumbo
1x OW
1x Cyrkoblitz z JR



Toś poszalał. Ja wczoraj troszkę postrzelałem.

Jw4009 tak dla poprawienia humoru sobie i sąsiadce ;)
no i pare rzymiaków od arki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I jak jr8 ?? dobre są??

Tak jak na cene 12 rakiet z bardzo ładnym efektem odpaliłem (Czerwoną,Fioletową,Pmarańczową) Efekt kolejno (Złote Peony,zielono czerwony niebieski peon,Crackling) Z tego co wiem efekty zostały zmienione ;( a szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nic nie odpaliłem. Trzymam się postanowienia z temtego roku że dopiero w sylwka bo tak to bym przepierdzielił wszystko przed świętami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na urodzinki syna puściłem w powietrze 1 x podwójna kolorowa croseta, 10 paczek rzymiaków z Arki, 4 strobo komety, 4 x ss, 4 x fontanna 60sek/3m, 1 x Jw4009, 1 x one row efektu + bs-101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wczoraj na urodzinki syna puściłem w powietrze 1 x podwójna kolorowa croseta, 10 paczek rzymiaków z Arki, 4 strobo komety, 4 x ss, 4 x fontanna 60sek/3m, 1 x Jw4009, 1 x one row efektu + bs-101




Jakiś film?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakiś film?


Firek nie było co filmować. To był spontan wziąłem co najbliżej leżało i w górę heheh. Fajnie wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1x FC3001 Kongo
2x rzymiak z Arki
2x 22028 Vulkan
2x JF66 Flash
3x EX1
2x K302 Stellar Surprise
6x P8002 Disco
4x 0901 wirujące bączki
8x TP2 (pozostałości z zeszłego roku)
5x FP3 small
paczka k0202
paczka JC04 Big Corsair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 żuków, ok. 20 Piccolaków :)/> Ale jak u mnie spadnie śniego to jutro grubsze strzelanie się zapowiada i może coś nagram o ile będę miał kamerzystę :P/>

U mnie słychać zbliżającego się sylwestra już...I to nie za moją sprawą :D/> Wychodze z domu a starszy do mnie, że ktoś tu ciągle strzela ( strzelali daaaleko od domu dość w sumie)...Wyszedłem z domu, ide ulicą a oni akurat kończyli strzelać... Patrze 2-ch ziomków.Zagadałem do nich aby coś bliższego się dowiedzieć: Spytałem co odpalacie, oni do mnie ruskie (mieli na myśli FP3 Small).Podbiłem do nich i mieli jeszcze pełno Explosivów 1.Dalej nawet już nie chciałem z nimi gadać, więc poszedłem odpalać piccolaki trochę dalej ( chciałem je nagrać na materiał ).I mnie wkurzyli ostro, bo niedaleko mnie mieszka policjant a poza tym na normalnej drodze przed domem zaczęli już teraz odpalać FP3 Small...Psy wyją jak poj..... itd. Później jest na mnie, że to ja odpalam bo sąsiedzi mnie znają, że ja pirotechnik lekki jestem...Jeszcze najlepsze to, że rzucali sobie pod nogi i później uciekali.Jak mnie to denerwuje ! Nierozważni kompletnie...Mieli po kilkanaście lat także wiecie.Nie wiedzą chyba co takie petardy mogą im zrobić :D/> Ale najbardziej wkurza mnie fakt, że później na mnie jest, że to ja odpalam takie petardy itd. a ja najwyżej żuki ://> Spotkaliście się też z takimi sytuacjami ? Osobiście mnie to cholernie denerwuje, rozumiem w przerwie święta - sylwester czy coś ale nie już teraz !

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...