Skocz do zawartości

SP0008 Artilery Shells (Super Power)


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: SP0008
Nazwa: Artilery Shells
Cena: 26 zł
Zdjęcie - http://superpower.pl/catalog_images/64.jpg
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=3UDda92qssQ
Odpaliłem jedną szelke i nawet nawet lecz bez rewelacji, moja ocena 7/10 Jak odpale drugą (bo mam tylko 2 z zeszłego roku) i nagram to też wrzuce film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szelka wypadła dosyć przeciętnie.
Mały rozprysk , efekt mizerny.
Taką kwote lepiej zainwestować w wyrzutnie.
6/10
Myślałem , że sp efektem przebije jorge , niestety myliłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wogóle też sie sam zdziwiłem że taki słaby efekt, chyba ta szelka była jakaś felerna bo jak pamiętam rok temu to efekty były superowe, no cóż mam jeszcze jedną to zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość nietypowy efekt. Coś jak Thousand Bees z kung fu tyle że intensywniejszy i z niebieskimi gwiazdkami. Jak na kaliber 1,5 " efekt mógłby być lepszy. Ale cena jak na 10 kul nie jest wygórowana. Efekt zgadza się z tym który na video zamieszczonym na stronie SP jest jak drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ta szelka miala taki efekt, to tak samo jak by ktos nagral filmik akurat tej rakiety z kung fu z tym efektem to ten kto nie zna kung fu powiedzial by ze to szajs, a sami wiecie, ze nie.Odpal kolejna to efekt bedzie o wiele lepszy(chyba ze ten sam kolor :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba akurat natrafiłeś na najsłabszy efekt. Bo efekty rozchodzących się gwiazdek we wszystkie strony zawsze wypadają słabo. Najbardziej mi się spodobały te długo opadające gwiazdki niebieskie.

Ogólnie moja ocena 8/10

Czekam na następny film :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poprostu przez to że przeleżała rok ta szelka i ze starości jakoś tak słabo efekt wypadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Felix1
cienki ten moździerz, dużo gorszy od tego który będzie w Lidlu ;)


Ale ten co w lidlu jest to właśnie SP0008, kolor pudełka czerwony ale napisane że to on.

Byłem dzisiaj w LIDLU i sobie go kupiłem każdy go tak chwali mnie korciło żeby go kupić i przetestować.

Na filmie Achtunga (mar---coś tam) jakoś jest do bani nie wiem czym to kręciłeś ale chyba jakimś telefonem.

Podoba mi się to że każda szeleczka ma swój kolorek i mi nie będą sie mieszać :mrgreen:

Po sylwestrze dam film wszystkich 10 szelek i postaram się żeby był w dobrej jakości ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienki ten moździerz, dużo gorszy od tego który będzie w Lidlu ;)


Ale ten co w lidlu jest to właśnie SP0008, kolor pudełka czerwony ale napisane że to on.

Byłem dzisiaj w LIDLU i sobie go kupiłem każdy go tak chwali mnie korciło żeby go kupić i przetestować.

Na filmie Achtunga (mar---coś tam) jakoś jest do bani nie wiem czym to kręciłeś ale chyba jakimś telefonem.

Podoba mi się to że każda szeleczka ma swój kolorek i mi nie będą sie mieszać :mrgreen:

Po sylwestrze dam film wszystkich 10 szelek i postaram się żeby był w dobrej jakości ;)


No telefonem bo nic innego nie mam narazie :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szeleczka odpalona przed chwilą :wink:

Klik


Muszę przyznać , że niezły jest ten moździeż.
Takie dopre opinie skłaniaja mnie do zakupu go jutro :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odpalilem jedna brocade crown [nie mialem czym nagrac] i zaskoczylem sie.
Efekt siegal prawie ziemi i bardzo dlugo byl na niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... Boże jak ja sie cieszę że go kupiłem... odpaliłem brocade crown i efekt utrzymywał sie na niebie z 7 sekund jak nie dłuzej był na caaałym niebie ... tak buchnęło że sąsiedzi sie powychodzili z domów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...