Jump to content

Recommended Posts

Symbol: K303
Nazwa: GROM
Cena: 6 szt. 8 zł
Zdjęcie - http://superpower.pl/catalog_images/440.jpg
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=41ZIMRtKfyg
Kupiłem te petardy w hurtowni SP, odpaliłem dziś, powiem że huk nie jest rewelacyjny, stłumiony troche, myślałem że na taką wielkość petarda naprawde grzmotnie, ale niestety. Moja ocena 7/10
(PS. Prosze się nie pomylić i nie usunąć tego tematu, bo jest już temat o petardzie GROM lecz tamta petarda jest minimalnie inna ;) )

Można by takowa rozebrać i zobaczyć co tłumi ten dźwięk. Tylko kto to kupi i komu będzie sie chciało to rozbierać... :neutral:

• 2 weeks later...

Powiem tyle nie sugerować się wyglądem miałem go na tego sylwka jeszcze mi zostało 2 szt. poprostu jestem zawiedziony, huk porównywalny do petard k204, zdecydowanie odradzam całkowita strata pieniędzy. Ale czego się spodziewać jest bardzo lekka w środku zamiast szczelna to wypełniona część powietrzem przez co ten dźwięk się nie skupia w środku i z tego powodu taki słaby efekt aż to dziwi że robią takie rzeczy. Przewidywałem że może tak być ale że nie aż tak.

• 5 months later...

Dowiedziałem się że te petardy są zrobione raczej dla paintballa, dlatego nie tą takie głośne, ciężkie, a mają tylko fajny wygląd, po prostu są bardziej do odpalenia w jakiejś hali do paintballa, lub na specjalnym terenie, np. w lesie, to huk by sie troche lepiej roznosił...;)

• 6 months later...
  • 6 months later...
  • 4 years later...

Jeśli ktoś chce mieć czerwone podwórko to może zainwestować, zostawiają multum syfu a huk jak mała piratka ;/