Skocz do zawartości

Projekt ustawy o zakazie fajerwerków trafi pod obrady Sejmu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogich fanów fajerwerków i pirotechniki.

Jako że mamy nieco sezon ogórkowy w fajerwerkach i wielu z nas gromadzi zapasy na najbliższego Sylwestra. Jednak pokazów i strzelań jakiś większych w obecnym czasie jakoś nie urządzamy. Ale niestety po wyborach samorządowych temat fajerwerków wśród polskojęzycznych politykierów przeciwnych naszemu hobby zaś odżył. Dane mi było usłyszeć w telewuizji regionalnej na ten temat i w internecie też pojawiła się wzmianka o planach rządzącej kasty. 

U nas trwa sezon ogórkowy ale ekolodzy, odmieńcy wszelkiej maści oraz lewizna nadal walczy z nami i naszą pasją. I projekt ustwy trafi pod obrady sejmu. I być może nie tylko będą zagrożone publiczne pokazy organizowane przez włodzarzy miast na różne imprezy ale wręcz mogą zakazać strzelania również osobom prywatnym - czyli nam. 

Czasy nie ciekawe naprawdę się zaczęły 

Tu link do artykułu:

https://oko.press/zakaz-fajerwerkow-projekt

Pozdrawiam wszystkich fanów tego pięknego hobby jakim są fajerwerki oraz pirotechnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Suwerenna Polska dołącza do akcji, to robi się groźnie, bo to oznacza kolejne osoby, które będą w stanie te pomysły przegłosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mantis napisał(a):

Jak już Suwerenna Polska dołącza do akcji, to robi się groźnie, bo to oznacza kolejne osoby, które będą w stanie te pomysły przegłosować.

Cześć 

I tak będziemy sobie siedzieć bezczynnie i patrzeć na to co obecna władza wyprawia sterowana przez silne loby ekoterrorystów, animalsów, pseudoekologów, tęczowych, wszelkiej maści dewiantów i całą unie europejską? 

Mam pomysł jak wywrzeć wpływ na posłów: Proponuję akcję "zadzwoń do posła". Na wzór jaką propagowało Ordo Juris - choć w tamtym przypadku ta akcja tyczyła nie dawnej sprawy jaka toczyła się w polskim sejmie aborcij - choć tej jako Polak i Katolik jestem kategorycznie przeciwny. Ale podobną akcję możemy przeprowadzić w obronie branży pirotechnicznej i naszej wspólnej pasji. 

Dostaję newslattera od Ordo Juris na meila i tam był sposób jak tą akcję przeprowadzić. Szczegóły mogę opisać w kolejnym poście. Jako że te informację dostwałem na prywatną pocztę, więc nie muszę pytać o zgodę czy fragment korespondencji oraz sam pomysł udostępnić na naszym forum. 

Więc nasze środowisko w którym też nie brak przedsiembiorców zajmujących się branżą pirotechniczną musi zacząć po prostu ostrą walkę o swoje. 

Bo dość już tych absurdalnych wymysłow rządzących. A jak słyszę o ekologii i cierpieniach zwierząt oraz o tym że "ziemia płonie" to zaczyna mnie naprawdę szlag trafiać.

O ile z tęczowymi radykałami spod znaku lewicy oraz animalsami wszelkie argumenty w obronie pirotechniki sensu nie mają, o tyle już z posłami PISu, KO, Hołowni czy Konfederacji już można rzeczowo i sensownie pogadać i przekonać. Listę argumentów jak i całą rozmowę trzeba sobie wcześniej zaplanować i przygotować. 

Edytowane przez LudwiczekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...