Skocz do zawartości

[kamils38] Guess who's back 💪 Stuff 2024


kamils38

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM po sporej przerwie i zaczynamy zabawę 🤙🤙

Na pierwszy strzał leci kompot od iskry 😁😉PSX_20240215_235024.thumb.jpg.3e0f7cc7b95c64b86efe2df91415094e.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zakup 😁🤙

Padło na Candy Mountain od Alberto 

20240117_194854.thumb.jpg.256b3cd8a94c03cd5b452389e03f2be1.jpg

Edytowane przez kamils38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty na forum nie zawodzi. No i mamy łącznie dwa pokaźne lotniskowce od importera spod polsko-niemieckiej granicy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny użytkownik z Candy Mountain już nie czuje się samotny ❤️  za "Boską" kostkę gratki potężna inwestycja w potężny kompot, piękny start oby tak dalej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny stuffik się zbiera, wrzucaj dalej, na discordzie chyba coś więcej tych aktualizacji było niż te 3 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArbTree napisał(a):

Ładny stuffik się zbiera, wrzucaj dalej, na discordzie chyba coś więcej tych aktualizacji było niż te 3 😁

Spokojnie, cierpliwi będą wynagrodzeni 😂🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy już odległe od pewnych zmian, a petard wciąż co niemiara, w dodatku te słynne tańczące walce cyrkowe.

Można powiedzieć, że jak ktoś chce sobie przypomnieć tamte czasy, to dalej ma pole do manewru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niebiańskiego widziałem na żywo w październiku na zlocie. Fajny,ale " kompoty" do mnie nie przemawiają jakoś. Jeśli jesteś ich dane, szanuję to. 

Żwir natomiast ja osobiście wykorzystalbym do stworzenia karabinku na białym loncie 😎

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Koopacz napisał(a):

Witam

Niebiańskiego widziałem na żywo w październiku na zlocie. Fajny,ale " kompoty" do mnie nie przemawiają jakoś. Jeśli jesteś ich dane, szanuję to. 

Żwir natomiast ja osobiście wykorzystalbym do stworzenia karabinku na białym loncie 😎

Pozdrawiam 

Raczej do luźnego strzelania już nie mam weny na siedzenie i robienie karabinków a co do niebianskiego to pierwszy tak duży kompot ale jest to iskra/funke więc myślę że da radę ale o tym przekonamy się 13 lipca 

2 godziny temu, mantis napisał(a):

Czasy już odległe od pewnych zmian, a petard wciąż co niemiara, w dodatku te słynne tańczące walce cyrkowe.

Można powiedzieć, że jak ktoś chce sobie przypomnieć tamte czasy, to dalej ma pole do manewru.

Trochę sentymentalnie bo pamiętam jak się miało po 13/14 lat i kupowałem 4 strzałowe petardy niby dziadostwo ale fajnie tak sobie strzelić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odpalałem tego Hoot-a na sylwestra.

Niestety albo kostka była lewa albo wszystkie takie są.

Żadnego gwizdu nie było. Po prostu zwykłe efekty normalne jak na 25 mm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koopacz napisał(a):

Witam

Odpalałem tego Hoot-a na sylwestra.

Niestety albo kostka była lewa albo wszystkie takie są.

Żadnego gwizdu nie było. Po prostu zwykłe efekty normalne jak na 25 mm.

Pozdrawiam

Dlatego je kupiłem 🫣🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten pomysł z wystrzałową kasą. Nie znałem tego wcześniej. Wydawało mi się na początku, że to będą pomniejszone banknoty, bo w rzeczywistym rozmiarze by się zapchała rura przy wystrzale, ale wygląda to na zbliżony rozmiar banknotów do rzeczywistego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał(a):

Fajny ten pomysł z wystrzałową kasą. Nie znałem tego wcześniej. Wydawało mi się na początku, że to będą pomniejszone banknoty, bo w rzeczywistym rozmiarze by się zapchała rura przy wystrzale, ale wygląda to na zbliżony rozmiar banknotów do rzeczywistego.

 

Wygląda obiecująco po weselu dam znać co do jakości 🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kamils38 napisał(a):

Wygląda obiecująco po weselu dam znać co do jakości 🫣

Na moim weselu miałem takie tuby, wielkość banknotów to około 1/4 oryginału. Efekt jest nieziemski. Świetna sprawa :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...