Skocz do zawartości

[Moloch] Zbieranina 2024/2025


Moloch

Rekomendowane odpowiedzi

Początek czas zacząć.

Pierwsza paczka do mnie dotarła i prezentuje się tak:

20240119-112911.jpg

20240119-112949.jpg

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślałem,że nie ma możliwości kupna kostek lidlowych normalnie. Nigdy nie miałem tej kostki,ale na filmie prezentuje się zacnie. Poza tym - skoro wziąłeś trzy,musisz  mieć do nich sympatię.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jej nie odpalałem, chciałem kupić Predatora albo Red Sonię, ale niestety nie było, a z filmów wnioskuję, że ta jest wporządku, kupuję wyrzutnie głównie, które mają dużo strzałów bo tak mi wygodniej (mniej noszenia) :)
Pyroco poza marketami nie da się kupić, ale na jednym z discordów można dostać.

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ty skubańcu, Pyroco ? Jak?? Skąd... Ciekawe dojścia masz, Thorian potężna kosteczka, do tego masz aż 3... Fajnie, podziwiam zazdroszczę, gdybyś miał dojścia na red Sonia odezewij się do kolegi z forum chętnie zakupie ! Start 10/10 za dostanie niedostępnych kostek ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArbTree napisał(a):

Będziesz pan zadowolony, bardzo ładna kostka z dobrym mixem efektów ;)

Nigdy nie miałem mam nadzieję, że zrobi robotę. Bo bardzo mi się podoba mix efektów w tej wyrzutni. Nie jest taki popularny, że ciągle tylko brokatowa korona.

6 minut temu, Korsarz96 napisał(a):

O ty skubańcu, Pyroco ? Jak?? Skąd... Ciekawe dojścia masz, Thorian potężna kosteczka, do tego masz aż 3... Fajnie, podziwiam zazdroszczę, gdybyś miał dojścia na red Sonia odezewij się do kolegi z forum chętnie zakupie ! Start 10/10 za dostanie niedostępnych kostek ?!

Kurcze jak by była Red Sonia to bym brał 6 sztuk :D polowałem na Kronosa i właśnie Red Sonię. Ale niestety nie ma kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thorian fajny, miałem 2 lata temu a w tej cenie to żal nie brać. Bardzo fajna od tego sorzedawcy jest też Bad Boy od Triplexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kuciak78 napisał(a):

Thorian fajny, miałem 2 lata temu a w tej cenie to żal nie brać. Bardzo fajna od tego sorzedawcy jest też Bad Boy od Triplexa.

Myślałem aby też BadBoya brać, ale BadBoy w kartonie ma 6 szt. Dla mnie to już za dużo, a rozdrabniać się nie ma sensu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Druga paczka do mnie dotarła i prezentuje się tak, fajne zamówienie z małym gratisem: 

20240224-094711.jpg

20240224-094954.jpg

20240224-095001.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trzecia paczka do mnie dotarła i prezentuje się tak:
Zamówienie z małym gratisem jak poprzednio.
Myślę że wyrzutnie pójdą na finał pokazowy.

20240321-140030.jpg

20240321-140455.jpg

20240321-140506.jpg

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jeśli to będzie na finale, gwarantuję, że widzom opadną szczęki. Na filmiku przestaje się nieziemsko .

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 14:58, Koopacz napisał(a):

Witam

Jeśli to będzie na finale, gwarantuję, że widzom opadną szczęki. Na filmiku przestaje się nieziemsko .

Pozdrawiam 

Pewnie pójdzie jako finałowa salwa. W tym roku staram się zrobić "cichy" pokaz z "kulminacyjnym" finałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...