Skocz do zawartości

[koopacz]Dozbrajanie 2024/2025


Koopacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W końcu przyszło tyle,aby stół zapełnić...

Zakupione na styczniowych wyprzedażach. Różne sklepy. Idzie jeszcze jedna paczka.

W swoich zbiorach nie miałem Testosteronu,ale po tym co widziałem u innych wiem jedno-sylwestrowy finał będzie miał kaliber 20 mm i zrobi robotę na niebie. Chce je ustawić w półkole i jednoczenie odpalić. 

Pozdrawiam 

IMG_20240116_194704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek zbiorów i już wiemy co będzie przeznaczone na zwieńczenie pokazu. Zatem ciekawość swą należy kierować teraz na początek i środek pokazu - co będzie stanowiło farsz w tym cieście?

Na pokazie zorganizowanym na bydgoskich Błoniach przez Psycho Piro Team & Tobis Pyro & Sebastian Z - tych Testosteronów poszło tyle, że nie szło zliczyć. Dla mnie zobaczenie trzech w akcji było już wystarczająco euforycznym wydarzeniem, dlatego wybór takiego finału przez Ciebie w tym roku uznaję za jak najbardziej trafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Doszła ostatnia paczka.

Wiem,że ten importer nie ma wielu zwolenników,ale niektóre pozycje dla mnie są w porządku. Fire throne do nich należy. Inna sprawa,że w ciągu roku też się coś odpala. Ceasar to również Wollf - 53 strzały w kalibrze 20 mm. Ale kątowe też są. Taki mini pokazik w jednej wyrzutni.

Na razie wystarczy. Zobaczymy jakie promocje przyniesie rok,bo nie ukrywam,że Space Line II czy Brocade skyterror przydałoby się zwiększyć ilości.....

Pozdrawiam 

IMG_20240117_184334.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 testosterony napewno zrobią robotę. Gruba Berta myślę, że to też dobra i ciekawa propozycja. Te kostki Gaoo z nowej serii Spectrum wydają się bardzo kolorowe i konkretne. Niestety pozostałych pozycji nie znam więc się nie wypowiem. Oby dobrze służyły i cieszyły oko :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

....i chyba to koniec na razie.

Ostatnia pozycja nabyta "w ostatniej chwili"- jedne z ostatnich sztuk na stanie. Dziękuję ArbTree za namiary. Efektów tej kostki chyba nie trzeba opisywać. Robi porządną robotę na niebie. Być może będzie tą z paru poprzedzających finał.

Pozdrawiam 

IMG_20240121_190240.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2024 o 19:06, Koopacz napisał(a):

Witam

....i chyba to koniec na razie.

Ostatnia pozycja nabyta "w ostatniej chwili"- jedne z ostatnich sztuk na stanie. Dziękuję ArbTree za namiary. Efektów tej kostki chyba nie trzeba opisywać. Robi porządną robotę na niebie. Być może będzie tą z paru poprzedzających finał.

Pozdrawiam 

IMG_20240121_190240.jpg

Ile dałeś za tajfuna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miał być już koniec,ale....

Na sylwestra poszedł Atom i Prime. 

Cena na styczniowych wyprzedażach zachęciła.

Zakupy Piromaxowe.

Kostki raczej wszystkim znane. Ja osobiście lubię Atom - za multikaliber i strzały proste i kątowe,Prime - za ( jak na 20 mm) nawet niezły tutaj salute plus mina przy wystrzale. A Hard - cóż - lepszy ( moim zdaniem) od Sharpa. W sam raz na jakiś spontaniczny pokazik .

Pozdrawiam 

IMG_20240124_165219.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesara z Wolfa kojarzę, resztę nie za bardzo, Hard podobno robi robotę no i wiadomo sprawdzony produkt od Jorge Tajfun, który też chciałem mieć w swoim arsenale. Strasznie zróżnicowane kostki od 20mm do 50, proste, kątówki, mieszane totalny mix, planujesz jakiś pokazik czy tylko testosterony łączysz ? pozdro !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Korsarz96 napisał(a):

Cesara z Wolfa kojarzę, resztę nie za bardzo, Hard podobno robi robotę no i wiadomo sprawdzony produkt od Jorge Tajfun, który też chciałem mieć w swoim arsenale. Strasznie zróżnicowane kostki od 20mm do 50, proste, kątówki, mieszane totalny mix, planujesz jakiś pokazik czy tylko testosterony łączysz ? pozdro !

 

Witam

Testosteron na sylwestra pójdzie. Reszta- się zobaczy. Czasami robię dla znajomych na zamówienie pokazy. W tym roku do 4-kanałowego systemu dokupiłem 6-cio. Coś się może wykroi na koniec czerwca.  Bakoma mówiła o weselu znajomych....

A i samemu lubię od czasu do czasu coś odpalić. Może będzie okazja 7 kwietnia....jak się znowu  uda....

Pozdrawiam 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zbliża się koniec stycznia, więc kiedy dłużnicy spłacili cześć zaległości, stwierdziłem,że skoro jest okazja....

Zakupy w dwóch różnych sklepach. To bardziej od odnowienie zasobów.

Soldier to Insider w nowej szacie.kaliber 20 i 30 mm ( w 20 jest efekt jak w Edenie od Jorge). Nie odpalałem jej jeszcze.Txb263 mogę polecić - zrobiła robotę w Nowy Rok.

Pozdrawiam 

IMG_20240129_205407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mówię :D koniec stycznia, a tu już stuff ułożony konkretnie.
Niektórzy na koniec roku takiego nie potrafią uzbierać, jest moc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 Luty- triplexowo. 

Taka ciekawostka - Cyberpunk ma identyczne efekty jak Spectrum txb022,tylko kaliber o 5 mm mniejszy i mniej o jeden strzał. Jutro robię pokaz na przywitanie nowego wozu gaśniczego w sąsiedniej do mojej wioski OSP. Mam nadzieję,że ktoś nakręci z tego filmik. Bo ja raczej będę miał pełne ręce roboty.

Pozdrawiam 

IMG_20240218_214520.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

W jedynym gorzowskim stałym sklepie z piro była fajna promocja - 20% . Do tego ceny wyjściowe były naprawdę dobre. Gatling wyszedł poniżej 7 dych i chociaż nie przepadam za rakietami, to Screamy lubię. Z racji  braku etykiety dostałem je z 30% rabatem. Kątówka Jaga od Klaska - mam nadzieję, że nie znerfili efektów.

Pozdrawiam

IMG_20240304_103817.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Witam

Tym razem zakupy prawie typowo hukowe, czyli odpalane będą w sylwestra około godziny 21. Jako pożegnanie starego roku. Pantę widziałem dwukrotnie - w dzień i w nocy na pierwszym zlocie w Słubicach ( 75 km od mojego miejsca zamieszkania).  Daje czadu w nocy- co widać i czuć ( nie tylko słychać).Color Thunder  mam nadzieję - zrobi swoje jak na 20 mm. Turtle burger ( z lewej partia z 2022,z prawej 2023)- cóż - mam do niej sentyment z racji okładki ( jak kiedyś już pisałem).

Pozdrawiam 

IMG_20240306_224641.jpg

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Z racji kampanii wyborczej ( startuję po raz trzeci na radnego) trochę czasu mi brakuje,aby myśleć o piro .

Jednak coś tam wpadło. Zakupy od Forumowiczów. Czyli super jakość za super cenę.

Przy okazji życzę Wam wszystkim spokoju ducha i ciała w te Święta oraz możliwości oddania się swojej pasji.

Pozdrawiam 

Ps. Zapomniałem dorzucić do zdjęcia Loary od Komety ( 16 strzałów w kalibrze 30 mm).

IMG_20240329_143327.jpg

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie funkowskie mnie o tyle intrygują, że wydają się strzelać na nagraniach w spowolnionym tempie, co dodaje im dodatkowej powagi , jak gdyby chciały ogłosić: "właśnie wszedł boss". Zmusza to niejako widza do analizowania jak to się dzieje, że ogień rozchodzi się w ich efektach z prędkością inną niż w typowych marketowych kostkach. Osobiście lubię, gdy wyrzutnia nie odklepuje minimum, tylko zaczyna opowiadać narrację, bo wolne tempo rozchodzenia się efektów w połączeniu z nisko opadającymi rozpryskami, dają uczucie nieustannie tworzącego się malowidła. 

Wcześniejsza aktualka wygląda mi na tą słynną Pantę salutową, o której chwilę było głośno na chatboxie, jako o wyrzutni o potencjalnie dużej mocy. Czy ktoś do tej pory z osób niepowiązanych z handlem sprawdzał towar? Ktoś wkrótce podniesie rękę i zgłosi się do relacji, na to czekamy.

Życzę, aby weszła kolejna kadencja. Wyniki poznamy tydzień po dyngusie : )

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 14:50, Koopacz napisał(a):

Witam

Z racji kampanii wyborczej ( startuję po raz trzeci na radnego) trochę czasu mi brakuje,aby myśleć o piro .

To już wiadomo skąd pieniążki na piro 😉 żartuję oczywiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po ciężkim boju ( w jednej wiosce wygrałem,w drugiej przegrałem, sumarycznie wygrałem) przez kolejne 5 lat urzędnicy w gminie będą się ze mną użerać. Z racji potrzeby załatwienia spraw niedaleko Słubic, wpadłem do tamtejszego sklepu Funke. 

 

To jedyny sklep,gdzie są dostępne te one rowy. Moim zdaniem Funke zrobiło niesamowita robotę wypuszczając ciche wyrzutnie ( są też dostępne "zwykłe" wersje).  Efekty na razie widziałem na YT.

Któryś z nich na pewno odpalę na świętowaniu wygrania wyborów.

Pozdrawiam 

Ps. A miałem nie kupować nowości.....

IMG_20240408_213116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy na forum zaopatrzony we wznoszące się pytony. Wygrywasz kolejkę.

Niedawno przeglądałem stronę Funke i nie znalazłem ich tam w ofercie.

Sprawdziłem, teraz już są. Wołają za nie 132 zł za sztukę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

132 zł za te pytony to rozbój w biały dzień. Przy 30-40 zł Piromaxa. Chyba nie zagoszczą za bardzo w stufach u ludzi. No ale Koopacz gratulacje za odwagę 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 22:14, mantis napisał(a):

Obie funkowskie mnie o tyle intrygują, że wydają się strzelać na nagraniach w spowolnionym tempie, co dodaje im dodatkowej powagi , jak gdyby chciały ogłosić: "właśnie wszedł boss". Zmusza to niejako widza do analizowania jak to się dzieje, że ogień rozchodzi się w ich efektach z prędkością inną niż w typowych marketowych kostkach. Osobiście lubię, gdy wyrzutnia nie odklepuje minimum, tylko zaczyna opowiadać narrację, bo wolne tempo rozchodzenia się efektów w połączeniu z nisko opadającymi rozpryskami, dają uczucie nieustannie tworzącego się malowidła. 

 

Na Wielkanoc odpaliłem Edelweiss.  "Dostojnie" to trafne określenie szybkości jej strzelania.  Zastanawiam się, czy nie ma w swoim składzie jakiś inhibitorów spalania.

Naprawdę dobra wyrzutnia. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...