Skocz do zawartości

[mantis] Mantisówka 2024


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Tego roku mantisówka stuffówka arsnenałówka dwa tysiące dwadzieścia cztery, czyli kontynuacja kupowania rzeczy, które stopniowo dokłada się do wishlisty oraz plany zakupowe z różnych powodów niezrealizowane we wcześniejszych latach.

Wszystkiego czego chcę nie jestem w stanie kupić, dlatego niektóre fajerwerki będę odpalał "mentalnie" poprzez oglądanie nagrań na YouTube w słuchawkach HD z dźwiękiem przestrzennym Dolby Surround, z głębią basu i funkcją wygłuszania głosów dopływających z otoczenia, aby dostać chociaż namiastkę kontaktu z danym artykułem.

20 lat na forum... Jestem tu prawie od początku istnienia fajerwerki.webd.pl i powiązanego z nim fajerwerki.webd.pl/forum, które później przekształciło się w obecnie nieistniejący portal fireworks.com.pl i powiązanego z nim funkcjonującego do dziś forumfajerwerki.pl, i raczej nikt nie pomyśli, że mam tyle lat co to forum, tylko trochę więcej, bo w końcu trzeba mieć co najmniej kilka/kilkanaście lat, aby odbić się od ziemi, usiąść na krześle, zrozumieć alfabety i zacząć maniakalnie postować przed klawiaturą komputera.

Plany takie, aby w 2024 roku zrobić jeden pokaz na wałach rzecznych w godzinach wczesnowieczornych, bo wtedy jest najwięcej ludzi chętnych przyjechać. Opcja o tyle dobra, że około 17:00 ludzie są jeszcze trzeźwi i nie rozjechali się na bale sylwestrowe i domówki do znajomych. Zostawię sobie jedynie parę artykułów na północ, a dużego pokazu w okolicach 21:30 koło domu przynajmniej teraz nie planuję, co w konsekwencji może oznaczać trochę mniej kupionego piro w tym roku, ale to są tylko plany, a rzeczywistość pokaże co z tego wyniknie. Oprócz tego jakieś fontanny na Wigilię by się przydały.

Rozpoczynam od zdjecią pirotechniki, która przechodzi na następny rok. Signalosy odpalam po parę sztuk w roku, bo są dla mnie zbyt kolekcjonerskie, aby odpalić wszystko na raz.

y1hVbHU.jpg

oCYp1jV.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem dlaczego,ale odnoszę wrażenie,że one są mocniejsze od wersji 3.0. U mnie jeszcze w skrzyniach " nie do ruszenia". Ale jak Ci zabraknie ich w końcu daj znać. Wtedy sięgnę do zapasów.....😎

Pamiętam jak odpalałem parę na naszym składowisku. Dekiel od piezometru ( dziura w ziemi do pierwszego poziomu wody głębinowej) poleciał tak wysoko,że prawie go straciłem z oczu....

Bo zacny z Cienie Forumowicz.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Koopacz napisał:

Nie wiem dlaczego,ale odnoszę wrażenie,że one są mocniejsze od wersji 3.0.

Dokładnie. Wersja 2.0 jest fizycznie większa i bardziej doładowana prochem niż 3.0. Wyższy numer sugeruje jakąś ewolucję, najczęściej wyższy numer kojarzy się z większym rozmiarem. W przypadku tych petard jest na odwrót. W dodatku nie pamiętam, aby wyszła kiedyś wersja 1.0. Możliwe, że 1.0 nie przeszła testów Dextrina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Mantisówka początkówka :D signalosy. Ja trochę nie petardowy/emiterowy ale dextrin to dextrin 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...