Skocz do zawartości

[Piotrek007] Zbieranina 23/24


Piotrek007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak co roku tradycje trzeba podtrzymac i cos postrzelać. Pierwsze zamówienie juz u mnie. Argento nigdy nie miałem w swoim asortymencie. Wiec czas je przetestowac. Oby dawały rade

kokejna paczka bedzie z Piro24.

20231129-183138.jpg

Edytowane przez Piotrek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek007 zmienił(a) tytuł na [Piotrek007] Zbieranina 23/24

Z tego co masz, to jedynie na Brocade Skyterror polowałem, bo reszty zwyczajnie nie znałem.

Mam nadzieję, że ocenisz po sylwku efekty, żeby było wiadomo co z puli Argento było najbardziej warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moloch napisał(a):

Widzę, mocno zróżnicowane efekty i wybory.

Brokade Skyterror chyba rozniesie konkurencję jednak ;) 

No nie wiem nie wiem, polemizowałbym czy rozniesie argento. Według mnie ta Feronia zmiażdży Skyterror. Ogólnie właśnie nie rozumiem fenomenu tej kostki ze stajni SR Pyro, jak była w czarnej szacie graficznej to nawet nikt na nią nie spojrzał oprócz garstki ludzi wliczając to mnie.. Wystarczyło tylko zmienić jej serię, dać kolorową etykietę, dopierdzielić cenę x2 oraz wypromować i sukces sprzedaży murowany. Mnie ona nie porwała... 

Poniżej screen z 2021roku jak jeszcze była to PROFI kostka

CLE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, CHRYSTIANO0o napisał(a):

No nie wiem nie wiem, polemizowałbym czy rozniesie argento. Według mnie ta Feronia zmiażdży Skyterror. Ogólnie właśnie nie rozumiem fenomenu tej kostki ze stajni SR Pyro, jak była w czarnej szacie graficznej to nawet nikt na nią nie spojrzał oprócz garstki ludzi wliczając to mnie.. Wystarczyło tylko zmienić jej serię, dać kolorową etykietę, dopierdzielić cenę x2 oraz wypromować i sukces sprzedaży murowany. Mnie ona nie porwała... 

Poniżej screen z 2021roku jak jeszcze była to PROFI kostka

CLE.png

Ja się strasznie zraziłem się do Argento gdy widziałem Medusę, Cobalt oraz Plasma.
Nie wiem może Feronia zrobi robotę bo wygląda podobnie efekt do Funke Kamuro-Weissblinker, którą miałem również możliwość odpalania.
Brocade SkyTerror na oczy nie widziałem, ale jest sporo filmów gdzie ktoś odpala i ludzie sobie chwalą, a SRPyro generalnie lubi od czasu do czasu wypuścić "dokokszoną" serię. Zobacz np Zombie Party z partii 12/2022 jak jest mocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Moloch napisał(a):

Ja się strasznie zraziłem się do Argento gdy widziałem Medusę, Cobalt oraz Plasma.
Nie wiem może Feronia zrobi robotę bo wygląda podobnie efekt do Funke Kamuro-Weissblinker, którą miałem również możliwość odpalania.
Brocade SkyTerror na oczy nie widziałem, ale jest sporo filmów gdzie ktoś odpala i ludzie sobie chwalą, a SRPyro generalnie lubi od czasu do czasu wypuścić "dokokszoną" serię. Zobacz np Zombie Party z partii 12/2022 jak jest mocna

Na kanale Benek Radom dobrze ta Feronia wypadła, no cóż zobaczymy po sylwestrze. Mam nadzieję, że nie zrażę się do argento bo sam zakupiłem trochę ich kostek w nowych szatach graficznych, ale też kusi po prostu zrobić mix z innymi importerami i w pokazie się okaże, co jest lepsze... Akurat Medusy,Cobalt i Plasmy nie miałem na swojej liście zakupowej, Kamuro-Weissblinker słabo wypadło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, CHRYSTIANO0o napisał(a):

Na kanale Benek Radom dobrze ta Feronia wypadła, no cóż zobaczymy po sylwestrze. Mam nadzieję, że nie zrażę się do argento bo sam zakupiłem trochę ich kostek w nowych szatach graficznych, ale też kusi po prostu zrobić mix z innymi importerami i w pokazie się okaże, co jest lepsze... Akurat Medusy,Cobalt i Plasmy nie miałem na swojej liście zakupowej, Kamuro-Weissblinker słabo wypadło?

Widziałem film Benka i ta Feronia dobrze u niego wypadła. Na mnie Kamuro-Weissblinker nie zrobiło efektu WOW. Może dlatego, że miałem wersję 25mm a nie 30mm, mimo wszystko kupiłem w tym roku Funkenpalmen :D 
Co do mixu to się zgodzę, warto kupić coś innego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feronia jest mega,super i w tej cenie obecnie naprawdę must have. Przez moment o niej zapomniałem i na szybko wczoraj zamówiłem do kolekcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka dotarła. Zamówienie z Piro24. Zobaczymy czy cos wiecej wpadnie. Ten rok krucho wychodzi. Za pozno się zebrałem za zbieranie. Obym sie tylko nie powstydził 

20231206-185624.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna tym razem mala aktualizacja. Jak na ten moment to wszystko co będe mial. Niestety ten rok strasznie lichy... No chyba że wpadnie cos niezapowiedzianego.

20231206-191149.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 kostek z czego każda ma kaliber co najmniej 25 mm. U mnie 16 kostek, ale przy udziale kilku pozycji w kalibrze 20 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Space line II wypada naprawdę dobrze. Miałem okazję przetestować na imprezie będącej początkiem mojej kampanii wyborczej ( na wiosnę jeszcze raz wystartuję na radnego)  ;-).

Mam nadzieję,że i Ty się nie zawiedziesz.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koopacz napisał(a):

Witam

Space line II wypada naprawdę dobrze. Miałem okazję przetestować na imprezie będącej początkiem mojej kampanii wyborczej ( na wiosnę jeszcze raz wystartuję na radnego)  ;-).

Mam nadzieję,że i Ty się nie zawiedziesz.

Pozdrawiam 

Potwierdzam, kostka robi robotę. Odpalałem miesiąc temu i jest sztosik. Jeszcze jedną mam na sylwestra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...