Skocz do zawartości

[hl1030] Stuffy 23/24


hl1030

Rekomendowane odpowiedzi

Długo się wstrzymywałem by rozpocząć temat stuffu chyba przez brak jakiegoś planu, ale w końcu jest...

Przedstawiam początek i mam nadzieje że nie koniec stuffu tam.

Importerzy których możecie nie kojarzyć:

-Celtic Fireworks

-Hallmark Fireworks

-Cosmic Fireworks

-Gemstone Fireworks

-Vivid Pyrotechnics

-Riakeo Fireworks (nowy importer wiec na testy)

BMZDe5g.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę niedostępność rynku UK w polskich sklepach (lub przynajmniej nie dotarłem do takowego), mogę tylko stwierdzić, oceniając samą "okładkę", że kostki dla Brytyjczyków sprawiają wrażenie produktów premium.

Oprócz tego dotarłeś do Funke, który jest już w miarę dla forumowiczów zbadanym gruntem i podlegającym ocenie "z pamięci". Taki Methaphor czy Gigant Salute-Rockets to również high quality produkt, ale tym razem nie tylko z "okładki", ale również z efektu.

Mam nadzieję, że angielskie schody wytrzymają napór wielorurowych baterii i wnoszenie paczek z kolejnymi zakupami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiew świeżości jeśli chodzi o stuff-y :)  Jako użytkownicy z Polszy możemy tylko ocenić większość tego co masz na podstawie filmów. Gigantów widzę mocny zapas, będziesz słyszalny w okolicy. Mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat piro w UK? Też mają klasy jak u nas? Jak wygląda sprawa z petardami/emiterami? Bardzo jestem ciekawy 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda ciekawie, aż sobie pooglądam efekty na yt, z tego Funke co masz miałem tylko Duplex cracker i giganty, funke finale też nie zawiedzie chociaż ja miałem tego w poprzedniej etykiecie, tej najnowszej wersji jeszcze nie odpalałem. Szkoda, że słabo jego dostępnością bo chyba tylko w oficjalnym funke storze w slubicach jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przedstawić pierwszą część stuffu u nas.

Paczka z Odpalaj.pl +Gratis klasyczek

g9wfW6K.jpg

Co do zapytań myślę że przy następnym Upie coś nie coś nakreślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol-Expance jako importer, tego ruchu się od nich nie spodziewałem, jak na razie widzę od nich tylko tę linię produktów Zom Bum.

13-sto strzałowe kostki - Argento ich nazbierało w różnej postaci. Od Jorge w tym formacie (ilości strzałów i kształcie) to była kostka Ufo i Bora Bora, ale więcej nie pamiętam takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejna część stuffu

Paczka z Piro24.pl + zakupy prywatne od usera Grvby

SnuaTM8.jpeg

pckfdVp.jpeg

Chyba u nas to by było na tyle bo w zasadzie niemożliwe żeby coś jeszcze wpadło u nas.

Co do pytań wcześniejszych to w edycji tu dodam bo teraz na szybko post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...