Skocz do zawartości

SHOT50-ECO Shot 50 (Gaoo) - seria single shotów


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Shot
Importer: Gaoo
Kaliber: 48 mm (czasami podawany jako 50 mm)
Symbole i efekty

  • SHOT50-02ECO Golden wave with brocade tail to golden mine
  • SHOT50-03ECO Hammer effect with silver tail to blue mine (titanium salute)
  • SHOT50-07ECO Red-green-silver and yellow strobe to red strobe mine 
  • SHOT50-08ECO Brocade crown with white strobe and brocade tail with brocade mine
  • SHOT50-10ECO Golden crackling to golden strobe mine
  • SHOT50-11ECO Red palm with green strobe and green strobe mine
  • SHOT50-13ECO Time rain palm with silber and green strobe and silver strobe mine
  • SHOT50-16ECO Brocade crown with red strobe and spinner tail with red strobe mine
  • SHOT50-21ECO QUIET Red dahlia with silver strobe and red glittering willow tail with silber strobe mine
  • SHOT50-22ECO QUIET Brocade crown to color falling leaves with glittering tail and brocade mine
  • SHOT50-25ECO QUIET Silver strobe with silver tail to silver strobe mine
  • SHOT50-26ECO QUIET Ti-golden palm with red strobe and silver tail to red strobe mine
  • SHOT50-27ECO QUIET Time rain with red strobe to crackling tail with crackling mine
  • SHOT50-30ECO QUIET Blue-lemon-red peony with red strobe to red tail with colourful mine

image.png

Coś jeszcze godnego uwagi oprócz salutowca numer 03?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na SHOT50-ECO Shot 50 (Gaoo) - seria single shotów
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Grvby napisał:

"Coś jeszcze godnego uwagi oprócz salutowca numer 03?" To żart? 🤣

Kto wie jakim bogiem nie jest ten 03. Odpalałem odpowiednik w formie singla Hammer Strong. Całkiem spoko i mocny, ale to nie Colpo.

A reszta tych singli 50 mm strzela jak 25 mm lub max jak 30 mm. Raczej nie warte uwagi. Wiem, bo miałem trochę tych singli w formie zestawu Patriot i Gwardia, czyli odpaliłem łącznie 6 różnych sztuk i były słabe lub średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te o których Mantis piszesz "Patriot i Gwardia" nie mają nic wspólnego z tymi starymi ze zdjęcia. Nowe serie w ładnych opakowaniach są kilka poziomów niżej niż stare odpowiedniki. Przestrzelałem każdy numer jaki posiadam w sylwestra, 2 7 10 13 16 praktycznie każdy wielkością efektu kładł niedostępne już moździerze cylindryczne 1,75. Dodatkowo miałem okazje być na dość dużym strzelaniu w sylwestra na którym były nowe i stare single. Nr 3 i Hammer niestety, to też nie to samo. Ten pierwszy miał sporo więcej "mięsa w mięsie" ;) Przy okazji jeśli ktoś posiada single Odpalaj Nie Dygaj to radzę ostrożnie bo często zamieniają się w petrady/emitery :D 

Edytowane przez Grvby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...