Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie firmy Triplex


PaulWinter

Pytanie

Hejka! Miał ktoś może do czynienia z produktami tej firmy, a w szczególności wyrzutniami? Jeśli jest ktoś taki :wink: to proszę aby wypowiedział się na ich temat :mrgreen:

Kupiłem trzy mniejsze wyrzutnie tej firmy i chciałbym sie dowiedziec czy nie zmarnowałem kasy. Są to:
:arrow: Red Peony,
89b29022751ba110m.jpg
:arrow: Full Sky
5aa56bb0b5ecf941m.jpg
Filmik wyrzutni Wedługmnie całkiem porządna wyrzutnia jak na tą cenę :smile:

:arrow: Gold Flash.
e8fc6a7231735ab1m.jpg

PS: Reszta filmików po sylwestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam
Pierwszy raz w zyciu mam do czynienia (tzn miałem w ręku :lol: ) z wyrzutniami Triplexu a mianowicie z:
U31439 (dla kuzyna)
U17017 (dla mnie)
BC-2520 (dla kuzyna)
TXB-499 (dla Saek'a) podobno zamiennik wyrzutni JW408
Wszystkie sprawiają wrażenie naprawdę masywnych, jestem ciekaw ich efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mialem "Lily Magnolia 16st za 17zl w EKO kupilem i powiem ze jestem bardzo mile zaskoczony! Wyrzutnia super kaliber 2,5cm!! walilo seriami chyba po 2 albo po 3 strzaly.
Polecam wyrzutnie tej firmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpaliłem dziś wyrzutnie red peony. Przepiękne czerwone peonie, huk bardzo duży a na dodatek było trochę złotego koloru. bardzo mi się opłaciło bo kupiłem ją za 8 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odpaliłem dziś wyrzutnie red peony. Przepiękne czerwone peonie, huk bardzo duży a na dodatek było trochę złotego koloru. bardzo mi się opłaciło bo kupiłem ją za 8 zł.


A masz może film:?: był bym bardzo wdzięczny :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Byłem posiadaczem aż czterech wyrzutni tej firmy - Rainbow, Full Sky, Silver dragon i Coco. Wszystkie były przepiękne, mam filmy dwóch ostatnich. A oto film U31419 Coco:
kliknij
Polecam tą firme :)
ps. film silver dragona wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w nowy rok odpaliłem wyrzutnie gemini nie mam filmu bo nie chciało mi się nagrywać :mrgreen: Musze powiedzieć że początek był bardzo marny ponieważ leciały katiusze ale potem już sie rozkreciła i były piękne niebieskie wybuchy 7/10 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Triplex to absolutnie górna półka , doskonałe efekty . małe zadymienie , praktycznie brak niewypałów.
Od 12 lat zajmuję sie hurtem fajerwerków oraz pokazami , przetestowałem firmy: Triplex, Maxsem , Tropic, Kometa, Jorge , Super power , Swea , Smieszek , Arka i na obecną chwilę na pokazach używam głównie Triplex i Maxsem , czasem trafi się coś interesującego z Tropiku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A masz może porównanie Blizzarda do TXB400 Samum? Wygląda to na tą samą serię, oprócz tego że TXB400 ma 36, a Blizzard 49 sh. Na filmach Samum wygląda pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A masz może porównanie Blizzarda do TXB400 Samum? Wygląda to na tą samą serię, oprócz tego że TXB400 ma 36, a Blizzard 49 sh. Na filmach Samum wygląda pięknie.

Blizzadrd jest na pewno znacznie szybszy.
wersja 1 strzelała seriami 7x7
wersja 2 strzela max. 20 sekund.
Bardzo dobra wyrzutnia tak czy siak.
Nawet na finał do mniejszego stuffu się nada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...