Skocz do zawartości

[PiroNeo] 2023/2024


PiroNeo

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Mroczny napisał(a):

Normalnie powiem to jeszcze raz, mamy ten sam gust xd Zamówiłem identyczne kostki ostatnio :fireworks:

No to ciekawe ciekawe jak to będzie wyglądać dalej i finalnie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, mantis napisał(a):

Godny ma tylko inną etykietę czy w parze ze zmianę etykietą idzie korekta w efekcie?

Tylko trochę zmieniła grafikę reszta widziałem po nowym filmiku batch 2023 że bez zmian 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja , przywędrowało srpyro

 

2x Gold 255

Zombie Party PARTIA 2023 (jest aktualnie najlepsza) (2022 była 6/10) (2021 9/10) (2023 10/10)

Uranium

Thermo 

gold.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same konkrety nie ma co 😊 Szykuje się chyba jeden z większych zestawów na forum, a gdzie tam do końca roku. Towar premium, niebo w okolicy będzie Twoje 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
32 minuty temu, Mroczny napisał(a):

ten zombum boss 30mm to dobry jest? Czy te 30mm hukowe to takie jak  bigboy srpyro albo dumbum xd?

Już ci mówię 

 

Zom bum 50mm salute single to jak nowe gao 50mm nr 3 single identyko 

a bazoka i te dwie wyrzutnie 30mm saluty są NIE DUŻO mocniejsze od 20mm salut , ale jest różnica i śmiało można powiedzieć że są mocniejsze 

 

Doszły mnie słuchy że devil single od srpyro 30mm chodzą po 25-27zł za 3 szt i są minimalnie słabsze od 50mm salut więc też na nie poluje przy okazji :)

będą pewnie pomiędzy tymi 30mm a 50mm z wolfa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroNeo napisał(a):

Już ci mówię 

 

Zom bum 50mm salute single to jak nowe gao 50mm nr 3 single identyko 

a bazoka i te dwie wyrzutnie 30mm saluty są NIE DUŻO mocniejsze od 20mm salut , ale jest różnica i śmiało można powiedzieć że są mocniejsze 

 

Doszły mnie słuchy że devil single od srpyro 30mm chodzą po 25-27zł za 3 szt i są minimalnie słabsze od 50mm salut więc też na nie poluje przy okazji :)

będą pewnie pomiędzy tymi 30mm a 50mm z wolfa 

Ostatnio kupiłem te devil shots i są superanckie, zobacz mój stuff na forum, wrzuciłem filmik z testu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja 1/3 paczek , kolejna pojawi się jutro 2/3 i ostatnia po Czarnym Piątku 3/3 (to już będzie ostatnia na ten rok) , następnie robimy film z całości stuff-a myślę że na 1 grudnia pojawi się :D .

paka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła przedostatnia paczka. - Kickboxer CLE4099 PARTIA NAJNOWSZA 12/2022 jest naprawdę kozak , możliwe że będzie mogła stanąć koło THORA od JORGE ale to dopiero po testach , na ostatnim filmiku danger hobby wyszła niesamowicie (mowa o nowej PARTI) - Rakieta Alfa nr.1 iskra - Rakieta Gold Crown XXL srpyro - Rakiety Super- Bomben-Raketen FR100-MIX

rakiety.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś S.B.R-y top rakiety. Ktoś zwrócił uwagę, że stosunek ceny do jakości wychodzi w zwykłych (nie super) B.R-ach bardziej miodowo, ale tu znowu wchodzą w grę rozbieżności efektów pomiędzy partiami, bo pewna partia S.B.R-ów była OP (overpowered) - w sensie: turbodoładowana.

Alfa 1 i Golden Crown - przynajmniej o tej pierwszej słyszałem, że topka obok Alfy 3. Golden Crown zapamiętałem z oglądanego filmu jako rakietę z rozpiętym efektem długo utrzymującym się w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Swego czasu używałem Space Light do pokazów - fajny "zapychacz". W sumie to kostka będąca sama w sobie mini pokazem. 

Hacker również nie jest mi  obcy -16 strzałów w kalibrze 30 mm robi swoje. Co do reszty - nie strzelałem nigdy, więc nie będę się wypowiadać. 

Ale widzę, że Twoje zakupy wystarczą na całą noc świętowania.

Tak trzymaj.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantasy Cracling Thunder jedne z moich ulubionych rakiet ze względu na towarzyszący wzlotowi gwizd i sposób w jaki ta rakieta zdecydowanie i szybko leci w jednej linii.

Wreszcie ktoś dorzucił Torpedę od Jorge, jedną z pierwszych kostek 50 mm w asortymencie tego importera.

Twój stuff jest jednym z największych na forum, chociaż oprócz filmiku, polecałbym zrobić przede wszystkich jedno solidne zdjęcie całości, bo filmików nie wszystkim chce się oglądać, a wielkość wszystkiego do celów porównawczych najlepiej oddać w jednym kadrze w formie zdjęcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fest. Porządziłeś się konkret. Na nagraniu widać dodatkowo partie towaru, cenę i NEC, co wyróżnia Twoją prezentację całości na tle innych, z racji, że jest bardzo informatywna.

No i to jest zbiór ładnie ułożonych fajerwerków, które chce się oglądać. Pewnie już nikt nie przebije Cię w sile ognia w Twojej okolicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale towaru i do tego same fajne pozycje, dużo nowości i tegorocznych hitów ale najbardziej jestem ciekaw twojej opinii o shockwave bo jak słabo ocenisz to wyjdzie, że polecam kopsko  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Moloch napisał(a):

Piękny stuff... 
To będzie pokaz? Czy po kolei odpalane?

Żaden pokaz,  najlepsze w sylwestra A tak to już w weekend sylwestrowy będzie strzelane,  każda osobno  

 

Dziękować za opinie  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła piękna ściana konkretów! 😀 Sporo nowości jak i sprawdzonych pozycji ,miłej i bezpiecznej zabawy! 

PS. Bardzo fajny pomysł z filmem! 🍿 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...