Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ]Z okazji zwycięstwa drużyny siatkarek.


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji zwycięstwa drużyny siatkarek z mojej klasy , urządziłem mały pokaz.
Poszły :
-Thunder Zielony
-Hot
-Mały kamikadze
-Meteor

Reakcja była pozytywna , więc oceniajcie moje filmy :





Zielona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Bardzo Fajna ta wyrzutnia lepsza od Arctica !!
kupuje je 3 a arctica 1 :!:
kamerzysta jakiś nie tego :D
uśmiałem sie przy filmie rzymskiego ognia :D
ogólnie fajnie ale efekty słabo widać w świetle
latarni

ale nie dawaj mu kamery w sylwestra :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten Hot.Może jak będę miał jakieś wolne 8zł to kupie trzeciego Hota.Kamerzysta trochę dziwny najlepszy był film rzymskiego ognia nic nie widać tylko słychać jakieś bluzgi i śmiech :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze podziękowania dla FireMana za nakręcenie efektów :wink:

1.Mały kamikaze jak to kamikaze wszyscy widzieli
2.Meteor za dużo nie zobaczyliśmy, kamerzysta do ukarania :mrgreen:
3.Wyrzutnia Kobra żałuje że ją kupiłem efekt mizerny :neutral:
4.Thunder bardzo dobre rakiety za niewielkie pieniądze polecam wszystkim
5.Hot najlepszy zakup na tego sylwestra Jorge się postarał i nie zawiódł piękne multikolorki,gwiazdki i cracling polecam wszystkim w 100% za te pieniądze nic lepszego się nie znajdzie.

Jeszcze raz dzięki Fire :razz:

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony efektem Hota i Thundera. Świetne efekty.
Co do nagrania to słabo. Raz że "ten co nagrywał" nie zabardzo widział chyba jak nagrać. I tak w ogóle mam nadzieję, że sylwka nie będziesz nagrywał w tym samym miejscu. Między tymi blokami jest za jasno na strzelanie fajerwerkami i filmy wychodzą kijowo. :evil: O słownictwie w niektórych filmach to już nawet nie wspomnę :shock: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mały Kamikadze - nawet nawet, bardzo fajny efekt, bardzo zbliżony do dużego kamikadze. Moja ocena 8/10
2. Thunder Zielony - Bardzo fajna rakieta z naprawdę dużym rozpryskiem. Efekt też nie był najgorszy. Moja ocena 8+/10.
3. Hot - Jednak nowość Biedronki okazała się świetnym fajerwerkiem. Wyrzutnia posiada piękne duże kolorowe rozpryski. Bardzo podobna do macrocosmosa 1. Cena tez bardzo niska bo 8zł (taka hurtowa). Moja ocena 10/10 mniej się nie da i kupujcie Hoty nie Artcitici :lol: :wink:
4. Rzym Meteor - Zwykły rzymski, niczym się nie wyróżnił. Efekt przeciętny. Moja ocena 6/10.
5. Wyrzutnia Cobra - Bardzo słabe to jest i w ogóle nie opłaca sie kupować za 8zł. Już lepszy efekt mi wyszedł jak połączyłem 9 rzymskich o łącznej wartości 3zł. Myślałem, że na koniec tej wyrzutni poleci jeszcze ogromna srebrna kometa, ale się przeliczyłem. Ogólnie nie warto kupować. Moja ocena 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pokazik zrobiłeś :P Motyl mały był niezły, rzymskiego nie widziałem ale raczej zwyczajny, nie jakiś super ;p HOT za***isty... szkoda że go nie będe miał :cry: No i rakieta też super :) A Cobra to strasznie słaba :!: To już Bingo jest lepsze :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film Meteora najlepszy :mrgreen:
Bardzo miłe zaskoczenie Hotem. Całe szczęście że go kupiłem :razz: Przepiękne efekty, bardzo rozłożyste i fajnych kolorach.
Co do Kobry to chyba trafił Ci się jakiś wadliwy egzemplarz. Chyba że ja miałem jakiś lepszy w co wątpię.
Motyl kamikadze bardzo ładnie wybuch. A poleciał jak bumerang.
Rakieta Thunder też piękny efekt. Bardzo ładny zielony wybuch + crackling. Szkoda tylko że w stronę latarni poleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Jestem mile zaskoczony Hotem jest ekstra
:mrgreen: Kupie sobie takie z dwa jak bedą mieli w Biedronce
:?: Nic nie było widać na filmiku rzymskiego ognia. Kamerzysta powinien się dalej odsunąć a pozatym powinniście odpalać dalej od latarnii

:grin: Dzięki że przed sylwkiem odpaliłeś Hota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu :). Mam nadzieję, że FireMan nie masz nic przeciwko? Żeby rozwiać wątpliwość: ja rozwaliłem wyrzutnie i odpalam pojedynczo ładunki.


Hot część pierwsza
Hot część druga
Hot część trzecia
Hot część czwarta
Hot część piąta

Kung Fu rakieta Crackling
Kung Fu rakieta Multicolor
Kung Fu rakieta Thousand Bees
Kung Fu rakieta Red Color
Kung Fu rakieta White Strobe
Kung Fu rakieta Green Color

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są to jak najbardziej odpowiednie rakiety na godzinę zero. Po prostu trzeba zobaczyć je na żywo, bo po filmiku nie ma co oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje, lecz to nie jest na godzine 0 :P Taki zestaw to tylko można przed sylwkiem i plus że są pierdółki, bo o 24 bym nie odpalił tego, nie przekonują mnie za bardzo :)


Na 24 wszystko jest dobre nawet picollaski i nie gadaj takich rzeczy ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzio 3 rakieta kung fu najlepsza i tekst też :D ale mimo wszystko ja odpaliłem tą crackling i miała dwa super efekty :P fireman super ten hot mam juz jednego i chyba to nie bedzie ostatni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy są beznadziejne (jakość)...nie umiecie trzeźwo kamery trzymać :neutral:

Do do fajerwerków nawet niezłe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...