Skocz do zawartości

Sylwester 2022/23


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim w nowym roku :) w tym temacie chciałbym wam zaprezentować 2 mini pokazy które poskładałem na sylwestrową noc . Film Całościowy jest w temacie ze stuffem ;)
Miłego oglądania :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moloch napisał(a):

To wszystko na loncie?

Tak :) ilekroć myślę o zakupie systemu, tak dochodzę do wniosku ze na ten 1 raz sie nie opłaca i w tej cenie mam kilka konkretnych rzeczy... no i robi się wszystko na loncie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi pokaz leciał płynnie bez przerwy.

Co tam odpaliłeś na końcu pokazu północnego, gdzie uderzyła salwa tytanowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest potrzebny moim zdaniem gdy chcesz zrobić pokaz na kilku strefach. Tak jak to Kruch z Mpi robi. Tak to nieźle Ci wychodzi jak wszystko na loncie 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to wiadomo, jak 1 strefa i niebyt skomplikowany układ czyli fontanny + paleta/2/3 kostek jak rok temu to sb można . Ja bym to kupił tyko ja z doświadczenia wiem jak sylwestry wyglądają . Kupuje tylko ja . Reszta znajomych na ostatnią chwile coś w markecie i pokazy czy jak to inaczej nazwać co robie są z mojego " towaru '' . A przy dzisiejszych cenach trzeba by się mocno zastanowić w co pójść . Czy kupić system i bieda sylwester, czy nie . Żeby była zgrana ekipa od początku do końca to co innego, wtedy można szaleć :D A jak z własnej kieszeni wykładasz np 2/3k i ktoś ci po wszystkim pier**li że mało, mogłeś coś większego zrobić to wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, głównie Jorge, Piromax i Triplex, 1 kostka Posion z SR pyro i 1 dum bum z klaska

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moloch napisał(a):

 Tak to nieźle Ci wychodzi jak wszystko na loncie 👍

Parę lat wstecz zacząłem łączyć, pierw coś małego, potem większego . Tu masz 2 "pokazy" na 24 2018 i 2021 gdzie szczerze nie myślałem ze tak dobrze pójdzie . Bo jednak przy łączeniu zawsze jest ta niepewność, czy dobrze wymierzone .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...