Skocz do zawartości

(endriu123457) stuFF najmniejszy od lat... 22/23


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

 

8ed77ab7beb4b.jpg

Zdjęcie całości niebawem ;D

 

Oczywiście piro na pokaz który się nie odbył rok temu z powodu mega mgły nadal mam i czeka na.swoja ralizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest jakiś pomysł... schować piro i na następny rok jak znalazł a jak widzę galopujące ceny to jeszcze bardziej mnie kusi 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k4n4li4 napisał(a):

W sumie to jest jakiś pomysł... schować piro i na następny rok jak znalazł a jak widzę galopujące ceny to jeszcze bardziej mnie kusi 😂

Ja tak zrobiłem rok temu 😃 Zrobiłem duże zakupy i jakieś 40% stuffu wystrzelałem, a w tym roku delikatnie coś dokupiłem w miarę dobrej cenie... I znowu pewnie nie wystrzelam wszystkiego... A jaka radocha jak się przynosi paczkę z piwnicy po roku czasu patrząc na te ceny 😝 jakbym od kuriera przyjmował😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie stuffy już na forum nie wrócą. Nie w tych czasach kiedy 49tki 1,2 chodzą po 350zł.Do tej pory nie wierzę. Jeszcxe 2 lata temu bez promocji chodziły po 170-200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, damian7878 napisał(a):

Wielkie stuffy już na forum nie wrócą. Nie w tych czasach kiedy 49tki 1,2 chodzą po 350zł.Do tej pory nie wierzę. Jeszcxe 2 lata temu bez promocji chodziły po 170-200zl

Dokładnie troszkę szkoda wydawać tyle kasy za 30sek strzelania... jest to bardzo dużo... Mam już 26lat mieszkam z kobietą sami się utrzymujemy w ciągu roku jest bardzo dużo nie planowanych wydatków i tak piro odeszło na dalszy plan ale nie zapominam o nim :D na pewno na sylwestra 23/24 będę chciał odbić i zaprezentować lepszy stuff i nie kupować na ostatnią chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • endriu123457 zmienił(a) tytuł na (endriu123457) stuFF najmniejszy od lat... 22/23

Chodząc po sklepach sezonowych/straganach w celu polowania na jakieś zabytki których nie było, a widziało się JW408 za 400zł to się odechciało, przypominając sobie jednocześnie że kilka lat temu kupiło się ją za jakieś 150zł w normalnym sklepie.

Ważne że masz cokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to coś ale zaraz zaraz, przecież na początku roku zakładałeś temat a w nim sporo pozostałości po sylwestrze, pogoda posuła pokaz. Co z tamtym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zakupy w Lidlu i Biedronce

Fontanna Giewont

2 paczki rzymskich ogni po 2szt

 :) zaczyna mnie ogarniać mega klimat przy zakupach jak za dzieciaka 🤣... To.kupowanie jest chyba lepsze jak samo strzelanie 🥰4c94bdb6d2475.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup biedronkowy. Kostki z Hestii tegoroczne prezentują się całkiem miło na nagraniach, zobaczymy po sylwku jakie recenzje zbiorą.

Fontanna Giewont w extra pudełku, na YouTube widzę tylko jedno video tej fontanny. Rzymiaki w sam raz do zabawy i wypełnienia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...