Skocz do zawartości

[Ilovefireworks12] Stuff Ilovefireworks12 powracam 2022


Ilovefireworks12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po 10 latach przerwy straciłem dostępność do konta ale przez te 10 lat i tak co roku były tłuste zakupy , w tym roku mam do przeznaczenia około 5k . Na bieżąco będę wrzucał aktualizacje pozdrawiam wszystkich pasjonatów 

 

Tak jak mowiłem w tym roku chce troszkę nadrobić zostały mi troche z tamtego roku zabawek bo akurat pech chciał że musiałem wyjechać w sylwestra dodaje to co w tym roku już bedzie napewno odpalone 

Zdjecie z dzisiaj po wyciągnięciu  1 Paka  

 

591e54b7-e035-4ed9-8ccc-f58f7acb0310.jpg

Edytowane przez Ilovefireworks12
edit zdjęcia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Ilovefireworks12] Stuff Ilovefireworks12 powracam 2022
20 godzin temu, Ilovefireworks12 napisał(a):

Witam wszystkich po 10 latach przerwy straciłem dostępność do konta ale przez te 10 lat i tak co roku były tłuste zakupy , w tym roku mam do przeznaczenia około 5k . Na bieżąco będę wrzucał aktualizacje pozdrawiam wszystkich pasjonatów 

 

Tak jak mowiłem w tym roku chce troszkę nadrobić zostały mi troche z tamtego roku zabawek bo akurat pech chciał że musiałem wyjechać w sylwestra dodaje to co w tym roku już bedzie napewno odpalone 

Zdjecie z dzisiaj po wyciągnięciu  1 Paka  

 

591e54b7-e035-4ed9-8ccc-f58f7acb0310.jpg

pierwszy edit

A tu to co pozostało z 2021 bo niestesty nie było czasu na wystrzelanie 

f2e6d7d2-c47c-4d14-a819-43f3771b7e23_Moment.jpg

zdj2

4343.jpg

zdj3

f2e6d7d2-c47c-4d14-a819-234423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla ludzi wracających po przerwie.

Ładne kompociki, w tym jeden wchodzący w kulminacyjnym momencie w 50 mm.

Katmandu, Cudaka, Rapa Nui odpalałem i cenię sobie. Widzę, że markety były odwiedzane, bo jest Hydra, Wirus i Sokół. Być może część kostek wzięta z Biedronki.

Dla Ciebie to pozostałości, a dla niektórych to byłaby już fota całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mantis napisał(a):

Szacunek dla ludzi wracających po przerwie.

Ładne kompociki, w tym jeden wchodzący w kulminacyjnym momencie w 50 mm.

Katmandu, Cudaka, Rapa Nui odpalałem i cenię sobie. Widzę, że markety były odwiedzane, bo jest Hydra, Wirus i Sokół. Być może część kostek wzięta z Biedronki.

Dla Ciebie to pozostałości, a dla niektórych to byłaby już fota całości.

Tak jak mówisz duża część też zakupiona w różnych marketach ale też niektóre zakupione zostały przez neta . I ten kompot mam nadzieję że rozwali system w tym roku bo jednak też troszkę kosztował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz 50 mm to Ci się spodoba, głośna i mocna wyrzutnia. Ale jak lubisz dynamikę to Ci się nie spodoba, bo tempo typowo 50-tek czyli wolne 👍

Jezeli to początek to zapowiada się konlretnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2022 o 18:54, Ilovefireworks12 napisał(a):

pierwszy edit

A tu to co pozostało z 2021 bo niestesty nie było czasu na wystrzelanie 

f2e6d7d2-c47c-4d14-a819-43f3771b7e23_Moment.jpg

zdj2

4343.jpg

zdj3

f2e6d7d2-c47c-4d14-a819-234423.jpg

Jeśli to jest niewykorzystany początek, to nawet nie chcę sobie wyobrażać jak będzie wyglądać finał! Zdjęcia wyglądają jak jakiś mały skład magazynowy. KONKRET! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...