Skocz do zawartości

[killerpogro] Skromne zbieractwo 2022/2023


killerpogro

Rekomendowane odpowiedzi

P6AE Dum Bum Złote 5g też masz z FajerwerkiLider.pl, bo jakoś nie znalazłem u nich tych petard na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dumbumy napewno z lidera, ale są tylko w mysteryboxie za 300zł,  kolega na zdjeciu pokazał zawartość, z tego co widziałem inni forumowicze też kupili i dostali taki sam zestaw.  Moim zdaniem za 300zł gut gut.

Edytowane przez Pjetrek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę boxik był zamawiany. To ten mix za 300zł, czy jakiś inny? Najbardziej mnie ciekawi ten zabytkowy zestaw. Widziałem też go u innych, wygląda ciekawie. Petardy puma to zaś chyba jeszcze starsze są. Moje są z 1996 roku :P, twoje też pewnie z tych okolic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [killerpogro] Skromne zbieractwo 2022/2023
W dniu 1.11.2022 o 21:14, mantis napisał(a):

P6AE Dum Bum Złote 5g też masz z FajerwerkiLider.pl, bo jakoś nie znalazłem u nich tych petard na stronie?

Tak, te Dum Bumy znalazły się w tym boxie.

21 godzin temu, PiroMan25 napisał(a):

Widzę boxik był zamawiany. To ten mix za 300zł, czy jakiś inny? Najbardziej mnie ciekawi ten zabytkowy zestaw. Widziałem też go u innych, wygląda ciekawie. Petardy puma to zaś chyba jeszcze starsze są. Moje są z 1996 roku :P, twoje też pewnie z tych okolic. 

Zgadza się, to ten mix, boxik  za 300. Ten zestaw zabytkowy jest niesamowity, to jest bardzo stara pirotechnika. Aż żal tego testować, ale chyba skuszę się na zabawę tymi pierdułkami. Są w nim jakieś piszczałki, są w nim minimalistyczne fontanienki, są w nim takie strzelające żabki/lonty. Są dwa starodawne rzymskie ognie. Fajną sprawą jest ta kręciołka, którą można przybić do drzewa za pomocą gwoździa, który zdążył już prawie rozpuścić się przez rdzę. No i różnego rodzaju papierowe petardy. :D Fajnie to wygląda. 

W dniu 1.11.2022 o 21:35, Pjetrek napisał(a):

dumbumy napewno z lidera, ale są tylko w mysteryboxie za 300zł,  kolega na zdjeciu pokazał zawartość, z tego co widziałem inni forumowicze też kupili i dostali taki sam zestaw.  Moim zdaniem za 300zł gut gut.

Myślę, że nawet bardzo gut, gut. Kusi mnie jeszcze ten box za 500 :)

20 godzin temu, Grvby napisał(a):

Bardzo uczciwy box, fajne zabytkowe petardy :) Głośne rozpoczęcie tematu :)

Dziękuję za opinię! :)

Druga paczucha, tym razem z INS. 

Polecam wziąć przesyłkę za pobraniem – szybko jest dostarczana i starannie zapakowana. 

druga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...