Skocz do zawartości

[MmikiM] Nowości na 2022/2023


MmikiM

Rekomendowane odpowiedzi

Super kostki, mamut to chyba najszybciej sprzedająca się 50mm na rynku razem z kolosem, na filmach fajnie wypada ciekawe jak będzie bo sam się skusiłem na jednego :D, reszta kostek też patrząc po filmach ładne, whistling buster bardzo mocny, ma słabe efekty ale w nim to bardziej o huk chodzi^^, no ostatnim zdjęciu jest też ciekawa drobnica, kilka mocnych petard , kamikadze duże i chyba nawet widzę cyrkoblitza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie 50ny wybrane zostały że względu na genialne pokrycie nieba i mamut oczywiście że względu na salute 😉. Aikido z sentymentu i raptor ze względu na niezła cenę. Cholernie lubię efekty śliwek, niestety argento/funke to chyba na ten rok nie będą dostępne nowe efekty. Na liście must have jest nadal Hard, mam nadzieje ze w listopadzie uda mi się go zgarnąć. Whistling wpadł w ręce z uwagi na miłość do moździerzy, może AS też dla zabawy będzie. Kamikadze to dzieciństwo, mile wspominam owe motylki. Drobnica to gratisy i dodatki, które będą przekazane młodemu pokoleniu albo na rozgrzewkę przed sylwestrem 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmic Rocket to chyba pierwsze piro jakie w życiu odpaliłem, zanim jeszcze poszła pierwsza petarda.

Zastanawiam się, czy dałoby się odnaleźć jakieś odpowiedniki Mamuta 50 mm u innych importerów z tym samym efektem.

Happy Lampa - na początku pomyślałem, że to może słoneczko do odpalania na kiju i na gwoździu, później pomyślałem, że to pewnie latający lampion, ale gdy czytam "hanging fireworks" (fajerwerki wiszące), to chyba musi być coś do powieszenia na haku i robi za oświetlenie sylwestrowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P16 mocne i sentymentalne petardy, zalecane odpalać w pionie

Piro gruz tez sentymentalny nie jeden użytkownik ze starej ekipy wychował się na niej.

Jest Seta jest sylwester, dobrać jeszcze kilka średnich kostek i będzie wyważony stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 12:15, MmikiM napisał(a):

Zaczynamy...

33.jpg

11.jpg

22.jpg

44.jpg

Wygląda bardzo ciekawie. Ta starsza i stara pirotechnika wpędza w refleksyjny stan i koloruje wspomnienia – szczególnie, gdy pierwszy raz miało się do czynienia ze pirotechniką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 16:56, mantis napisał(a):

Cosmic Rocket to chyba pierwsze piro jakie w życiu odpaliłem, zanim jeszcze poszła pierwsza petarda.

Zastanawiam się, czy dałoby się odnaleźć jakieś odpowiedniki Mamuta 50 mm u innych importerów z tym samym efektem.

Happy Lampa - na początku pomyślałem, że to może słoneczko do odpalania na kiju i na gwoździu, później pomyślałem, że to pewnie latający lampion, ale gdy czytam "hanging fireworks" (fajerwerki wiszące), to chyba musi być coś do powieszenia na haku i robi za oświetlenie sylwestrowe?

O to u mnie draska, picolo od jorge poszła jako pierwsza :D.

Nie spotkałem się nic a nic. Takie duże saluty to tylko u iskry i funke gigante widziałem.

Z początku tak myślałem, że na środku zaświeci się płomień. Filmy na YT jakoś tego nie potwierdzają żeby w środku paliło, zobaczmy po pierwszym odpaleniu :D.

W dniu 31.10.2022 o 18:49, hl1030 napisał(a):

P16 mocne i sentymentalne petardy, zalecane odpalać w pionie

Piro gruz tez sentymentalny nie jeden użytkownik ze starej ekipy wychował się na niej.

Jest Seta jest sylwester, dobrać jeszcze kilka średnich kostek i będzie wyważony stuff.

Słyszałem że strasznie sypią się P16 i przez to nie wybuchają jak należy.

Piro gruz - słowo gruz rozłożył mnie xd. Bardziej urozmaicenie dla dzieci, żeby też mieli co postrzelać i odpalać.

Jeszcze mi trochę zostało z poprzedniej kolekcji rzeczy, ale co mogę nowego dorwać to zbieram póki można. Raptorek będzie dobrym uzupełnieniem nocy sylwestrowej, trzeba trochę dłuższego też odpalić :D.

W dniu 5.11.2022 o 10:57, killerpogro napisał(a):

Wygląda bardzo ciekawie. Ta starsza i stara pirotechnika wpędza w refleksyjny stan i koloruje wspomnienia – szczególnie, gdy pierwszy raz miało się do czynienia ze pirotechniką ;)

Ja tam niczym nie gardzę, duże czy małe będzie odpalane :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 16:56, mantis napisał(a):

Cosmic Rocket to chyba pierwsze piro jakie w życiu odpaliłem, zanim jeszcze poszła pierwsza petarda.

Zastanawiam się, czy dałoby się odnaleźć jakieś odpowiedniki Mamuta 50 mm u innych importerów z tym samym efektem.

Happy Lampa - na początku pomyślałem, że to może słoneczko do odpalania na kiju i na gwoździu, później pomyślałem, że to pewnie latający lampion, ale gdy czytam "hanging fireworks" (fajerwerki wiszące), to chyba musi być coś do powieszenia na haku i robi za oświetlenie sylwestrowe?

50mm saluty ma sr pyro w ArmyBox i profi show 252 i 168, triplex tez miał w supernaucie saluty 50mm waliły mocniej niż colpo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...