Skocz do zawartości

[PiroMan25] Zobaczymy co rok przyniesie.


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Małe zakupy w etnie. Kodzik -20% był to trzeba było skorzystać. Nie opłacałoby się płacić za wysyłkę przy takiej ilości, ale skoro mam blisko to czemu by nie skorzystać.
Meadow pewnie przerobię na układ kontowy. Rozglądałem się długo za jakąś kontówką, i widzę że kupienie układu prostego a potem przerobienie wyjdzie ponad 2 razy taniej niż kupienie gotowca.
Niżej mała paczka z pierdołami od arkafajerwerki.pl. Tyle co nic a ponad 120zł... No nic, jakoś trzeba żyć. Chciałem kupić single hukowe od funke, ale nigdzie ich nie mogłem znaleźć, więc postanowiłem dać jeszcze jedną szansę klaskowi. Ex3 zaś oczywiście na karabinki :)

Yttzuxy.jpeg
3d4vOE4.jpg
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że górne zdjęcie to zakup z Etny, a dolne z Arki?

Fajnie jest mieć hurtownię pod domem. Można się doposażyć, gdyby ktoś na ostatnią chwilę przypomniał sobie, że jednak coś jest jeszcze potrzebne do stuffu.

Objętościowo dużo tego z Arki jak za 120 zł , ale wiadomo: to są tylko drobne artykuły z tych najtańszych. Kiedyś coś takiego byłoby 60 zł. Ważne, że zapełnisz dzień sylwestrowy zabawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadły prywatne zakupy z ciekawym rarytasem jakim są.... cyrkoblitzy od funke :laugh:. Wziąłbym więcej, ale niestety ziomek miał tylko jedno opakowanie.
KGa66QX.jpg
Ciekawe jest też to, że cyrkoblitzy te, mają CE. Czyli jednak się da :). Pójdzie pewnie jedna albo 2 sztuki, a reszte sobie zostawię. Jest to zbyt ciekawy rarytasik żebym całość wystrzelał.
rFypyf7.jpg
Natomiast tu niżej jest felerne zamówienie z fajerwerkilider. Felerne, bo nie mieli 2 produktów, i wrzucili zamienniki które ni jak się nie zgadzały, więc musiałem je odsyłać. Drugi ins xD. Ale całość opiszę w temacie tego sklepu. To co na zdjęcie, to towar który się zgadzał, i został u mnie. Uległem, i musiałem sobie kupić chociaż jedną rakietę Mr big black. Skoro je wszyscy tak chwalą :laugh:. Poza tym single od egzotycznego importera lesli, zabytkowe rakiety od jorge i zabytkowe rzymskie ognie od śmieszka.
FtoMwtK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadły zabytki od komety z pewnego sklepiku, do którego przed sylwestrem jeszcze wpadnę, bo ma być więcej towaru :). No i klasycznie blasty z dino.
4pioWzr.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy w tym roku. Zabytkowe rakiety od komety i pierdoły nwp, oraz rakieta EP-2011 machine z kauflanda. Jutro fotka całości :)
l6SI8Xy.jpg
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlatuje fotka całości. Wydaje się że jest tego mniej niż rok temu, ale rok temu większość stuffu stanowiły emitery których nie zdołałem wystrzelać nawet w połowie, więc mi po prostu zostały na ten rok oraz przyszłe lata. Jako zapasy. W tym roku tak bardzo skupiłem się na rakietach, że zapomniałem o jakiejś większej wyrzutni na godzine 00, ale coś tam jest. Za rok się odbiję :laugh:

ERj9iO0.jpg
GiG2BED.jpg

Warto również wspomnieć o pozostałościach, nie tylko petardowych. Czyli to co niżej, + rakiety hukowe THUNDERKING od brightsky, których nie chciało mi się wyciągać xD.
EYApVOD.jpg

Pozdrawiam całe forum, i życzę miłego sylwestrowego strzelania, oraz udanych pokazów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora rakieciarnia i petardownia. Jest też projekt łączony.

Widzę jakieś "Stargazing" - szczerze, nie wiem co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mantis napisał(a):

Stargazing

To są single shoty od holenderskiego importera "lesli" Szczerze, nie ogarnąłem że gwiazdki robią tam za "a" :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...