Jump to content

Fontanna Sceniczna

Recommended Posts

Witam zakupiłem Fontanna Sceniczna iskier Triplex Xt1040 wiem że można ją odpalic za pomocą baterii 9V posiadam 4 sztuki i czy można połączyć wszystkie 4ze sobą i odpalić na jedną baterię 9V czy każda fontanna musi mieć osobna baterię 

Jak podłączysz szeregowo powinny odpalić. 

Choć polecam sprawdzić na 4 zapałach pirotechnicznych. Wtedy będziesz miał pewność. 

Chyba że masz akumulator na przykład od motoru, wtedy bez problemowo. 

49 minut temu, wapster napisał:

Jak podłączysz szeregowo powinny odpalić. 

Choć polecam sprawdzić na 4 zapałach pirotechnicznych. Wtedy będziesz miał pewność. 

Chyba że masz akumulator na przykład od motoru, wtedy bez problemowo. 

1.A może byc tak że połacze 4 baterie ze sobą razem i potem od tego złapie każda baterie na minusie i później 4 kablami naraz za jedną baterię czy to też może być skuteczne?

2.Albo akumulator 12v od skutera czy może być?

3. Czy mogę dorobić trochę dłuższe kable do tych fontann i czy nie zakłóci to impulsu?

Akumulator od skutera jak najbardziej. I możesz przedłużyć kable - ale nie polecam 10m przedłużania. 

5 minut temu, wapster napisał:

Akumulator od skutera jak najbardziej. I możesz przedłużyć kable - ale nie polecam 10m przedłużania. 

Okej wielkie dzięki 

Mam jeszcze jedno pytanie czy mogę zrobić przykładowo taki mechanizm że mam 2 te wyrzutnie i 2 baterie razem zlonczone i przy baterie przełącznik mały 1/0 będzie też skuteczny jako zapłon? Po przełączeniu na 1 puści prąd z baterii, czy to może być skuteczne?