Jump to content

https://ultrasstore.com


grekuu

Recommended Posts

Cześć szukam sobie viper 12 i Funkenschlag 10 i trafiłem na taki sklep, miał ktoś z nim coś do czynienia ? bo trochę dziwne że takie perełki mają na stanie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie, ale sklep ten nie wysyła paczek na terenie Polski z tego co widać na ich stronie na samej górze w opcji Dostawy nie ma wymienione Polski co jest dziwne bo siedziba sklepu z tego co widać to Gubin również nie ma informacji czy posiadają sklep stacjonarny. Ale po opiniach sklepu na google większość opiń jest pozytywnych lecz są też takie gdzie ludzie twierdzą że zostali oszukani i nie otrzymali zwrotu pieniędzy również piszą że jest brak kontaktu ze sklepem moim zdaniem jest to zwykły SCAM.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co patrzę, na stanie już tego nie mają. Pomimo dobrych opinii i unboxingów na yt, sklep wygląda bardzo podejrzanie. Tak jak kamil napisał, brak opcji dostawy na terenie Polski, pomimo siedziby w Polsce jest trochę dziwne. Na twoim miejscu bym zrezygnował z zakupów tam.

Od siebie mogę dodać że jak ci bardzo zależy na funkenshlag 10, to możesz popytać na dziale bazar. Czasami można na nie natrafić, tylko cena wysoka. Co do viperów, to F4, bez zezwolenia nielegalne. Fakt była wersja na F3, ale jej dostanie w pl jest praktycznie niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

no a co polecacie takiego co jest dostępne a ma mocne pierdoln..ecie? i gdzie takie hukowe petardy najlepiej wysadzać żeby było fajnie słychać  w lesie pod garnkiem? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...