Skocz do zawartości
  • 0

Które rakiety?


filip11

Co wybrać  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • TOP 10 + kung fu 26z?
      3
    • mo?dzie? (z biedronki) 25z?
      6
    • Voo Doo + kung fu 22z?
      2
    • Exclusive Collection 24z?
      6
    • Thunder + kung fu 27z?
      11
    • Perfect 22z?
      0
    • Fenix + kung-fu 22z?
      0
    • Cassiopeia 18.50z?
      1
    • inne
      1


Pytanie

Mam dylemat który z produktów wybrać do mojego stuffu, początkowo chciałem moździeż lecz obejrzałem film i zauważyłem, że bardzo krótko jest na niebie. Interesuje mnie aby produkt miał możliwie jak najlepsze efekty za niewielką cenę i chcę przy tym dobrze postrzelać :wink:. Wszystkim tym którzy usiłują mi pomóc obdaruję punktami :wink:. Więc głosujcie w ankiecie i komentujcie :cool: Tym bardziej, że jest sporo innych opcji spoza ankiety.

Bardzo trudno się zdecydować :???:

:arrow: Ostateczna zmiana planów

:arrow: -------------------------
:arrow: macrocosmos II (wyrzutnia która wygra ankietę, najprawdopodobniej ta) 8zł
:arrow: circoblitz (Jorge) 5.5 (1 opakowanie, 6szt)
:arrow: saturn missills x2 5zł
:arrow: picollo x8 4.80zł
--------------49.30zł--------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mój głos padł na zestaw kung fu + thunder :wink: Z zestawem kung fu ędziesz miał sporo zabawy. Sześć rakiet o wspaniałym efekcie oraz dużo "pierdółek" czyli 20 strzałowy karabinek, 2 rzymskie ognie 10 strzałów, 3 bączki, 2 motylki. Rakiety Thunder również dają świetny efekt i jest ich aż 12 sztuk. Więc będziesz miał aż 18 rakiet o świetnym efekcie :wink:
Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak będziesz miał voo doo to ta rakieta bedzie dość długo na niebie i jak dokupisz do tego jeszcze kung fu to bedziesz miał też fajne rakietki i duzo zabawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no ja w ankiecie zaznaczylem exlusive colection bo chyba na mysli masz jr25 , efekt jest za***isty , tzn duzy i dosyc ladny, sa tylko 4 rakietki ale za to efekt nadrabia ilosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam Thunder + Kung-Fu. Miałem w zeszłym roku i jedno i drugię. Rakietki są zarąbiste. Efekty są dość duże jak na te rakietki i długo utrzymują się na niebie. Gdyby nie to że Thunder'ów już w hurtowni nie było to bym je wzioł a tak to mam Perfekt. Polecam :mrgreen:

Jeżeli pomogłem to liczę na plusika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja zagłosowałem na JR25 Exclusive Collection. Według mnie te rakieta są super no i trzeba mieć też coś porządnego w swoim stuffie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a ja zagłosowałem na moździerz. moździerze są o wiele bardziej opłacalne niż rakiety, dają naprawdę znakomity efekt i w dodatku w tym z biedronki masz 12 ładunków, więc dużo zabawy z różnymi efektami...
:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kung fu + thunder.
Najlepszy stosunek , cena - ilość - jakość.
Sam mam thundery i polecam , a kung fu ma dosyć duży rozprysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właściwie chodzi mi o jakieś pożądne rakiety. Może Exclusive Collection. Chodzi mi żeby efekt był godny uwagi i duży. Jednak cena też się liczy. Przy okazji ma ktoś film thunderów :?: Przeglądałem forum i nigdzie nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam zaraz wrzuce chodzi wam o thundery te co były rok temu w tesco?


EDIT:
http://www.uploader.pl/?d=1D116D291

http://www.uploader.pl/?d=A488FC281

Thunder wbity w ziemie:
http://www.uploader.pl/?d=64DDDEDC1
Moim zdaniem rakiety mają bardzo dobry efekt sam je chcialem mieć w tym roku ale nie wyszło będe je miał w przyszłym
FILMY ZAPOZYCZONE OD UZYTKOWNIKA ZIP Z TEGO FORUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko ja muszę się zdecydować na jeden produkt z tej listy, a wy nie macie takiej trudności w wyborze bo macie więcej środków do wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

Thunder i kung Fu rakiet z thunder mają
super rozpryski jak na taką cenę ;)
a w Kung Fu też jest 6 fajnych rakiet
no i kilka pierdółek do zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...