Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Kolejny rok i kolejna przygoda czyli Stuff 2022/2023


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

2 tyg. zostały do Naszego Święta :D  więc nie pozostaje nic innego jak wrzucić fotkę całości :) koszt całości / nieco ponad 2k 
W 90% zakupiony na @PiroArt.eu i po 1 zamówieniu z szopka i lidera . Poza tym mam jeszcze 2x rapa nui ale nie ma na zdj. bo wleciały już po zrobieniu fotki całosci . Z pewnością pojawią sie na zdj jak dojdzie coś z marketów, nastawiałem sie na coś z Pyroco z Lidla, ale patrze ze sam triplex i to lipne pozycje... będzie widać ;) a tym czasem łapcie i oceniajcie ;)

 

2022 2100zł.jpg

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wszystko co potrzebne, jak za 2k na dzisiejsze czasy to bardzo mi się podoba twój zestaw, masz mocne rakiety efektowe i hukowe, sporo mocnych petard, kostek też pełno i nawet moździerz ze świetnymi efektami. Nic dodać, nic ująć  :D :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ArbTree napisał(a):

2 tyg. zostały do Naszego Święta :D  więc nie pozostaje nic innego jak wrzucić fotkę całości :) koszt całości / nieco ponad 2k 
W 90% zakupiony na @PiroArt.eu i po 1 zamówieniu z szopka i lidera . Poza tym mam jeszcze 2x rapa nui ale nie ma na zdj. bo wleciały już po zrobieniu fotki całosci . Z pewnością pojawią sie na zdj jak dojdzie coś z marketów, nastawiałem sie na coś z Pyroco z Lidla, ale patrze ze sam triplex i to lipne pozycje... będzie widać ;) a tym czasem łapcie i oceniajcie ;)

 

2022 2100zł.jpg

uczciwy zestaw! koniecznie pochwal się potem efektem kostki z maxsema Show - klienci piszą, że robi mega robotkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się zmieściłeś w okrągłej kwocie. Na temat X-Viva ktoś się pozytywnie wypowiedział na chacie jakiś czas temu, teraz zwiększyła się jego sprzedaż.

Uzbierał się blok dziesięciopiętrowy z Exploder-ów czwórek, ale jest też parę piątek. Cobry, Jokery i Giganty zadudnią jak armaty.

Stuff jest pełnowartościowy i zbilansowany jak chleb żytni razowy ciemny z ziarnami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Część 2-ga i ostatnia, zakupy stacjonarne/prywatne + ostatnia paka z piroart 😁 tak sobie jeszcze raz przeliczyłem wszystko z 1ego zdjęcia i zapomniałem o rakietach z szopka 😅 ... także poprzednie zdj + dzisiejsze daje nie cale 3k 😐 drogo ale takie czasy co poradzić ... łapcie fotkę, oceniajcie .
Pozdro 😀

 

stuff2.jpg

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dlatego 2 wziąłem xD kumpel miał rok temu to piękna była 😊 Złota palma i potem crossette . Zdecydowanie za mało jest takich rakiet na rynku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wszystkim 😢 zabawa była za***ista, oczywiście wpadli koledzy ze swoim "towarem'' i finalnie tak to wyglądało ⬇️ . Przez mały brak czasu, nie wstawiłem zdj z przygotowań ale myślę że coś tam będzie widać na 2giej fotce . Były 2 mini "pokaziki" 1 dla rodzinki o 22 i 2gi główny o 24 (średnio udany bo dum bum nie poszedł z rezerwy po Xvivie i trzeba było osobno dopalać ...)Z rzeczy które doszły na ostatnią chwile to ; Bum BUm NWP, 2 małe kostki z biedry, rzymski ogień z tropica 30mm Chrysantemum, el nino, euforia, concert of lights, predator i z kauflanda Bright watch ?? coś takiego . Filmik jest zrobiony w troszkę innej formie niż zwykle, o 24 poleciało o wiele więcej rzeczy, ale jak już pisałem w tym roku inna forma. Oczywiście nie obyło się bez małych faili ale to już wypatrzycie 😜 Polecam oglądać ze słuchawkami .

Nie pozostaje nic innego jak życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku i do siego  :D 
Ps. nie wszystko co nagrałem jest na filmiku, ze względu na to ze telefon trochę gubił ostrość ale co lepsze jest :)  Pozdro

 

IMG_20221231_154703.jpg

received_724730945488986.jpeg

Edytowane przez ArbTree
literówki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike NRG kurła jak za starych czasów, epicka muzyka i epickie strzelanie, teraz tylko czekać na następny rok i oby był lepszy niż poprzedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...