Jump to content

PX-PRO 4


capodanno

Recommended Posts

Symbol: PX-PRO4

Ilość strzałów: 85

Kaliber: 20/25 mm

NEC: 728 g

 

Pierwsza zakupiona przeze mnie bateria z serii dla profesjonalistów przygotowanej przez Piromaxa (choć ze mnie taki specjalista, że lepiej nie mówić) niestety lekko mnie rozczarowana. Skuszony mieszanym układem strzelania, zostawiłem ją na finał, uprzednio odpalając JW4001. Powinienem był zrobić na odwrót. Efekty nie są zbyt duże ani gęste; strzały z pierwszej sekwencji przypominały mi wręcz takie z tanich kostek, a nie wyrzutni z górnej półki. Tempo było powolne i przed ziewaniem uchroniło mnie tylko rychłe nadejście tego, co w tej wyrzutni najpiękniejsze.

Sekwencja z kolorowymi perełkami z miną to coś absolutnie godnego podziwu. Piękny, kolorowy i bardzo jasny pokaz sprawia, że o północy wstaje dzień. Robi ogromne wrażenie i dla tego fragmentu jestem gotów polecić wyrzutnię do pokazów. Ale do pojedynczego odpalania?

Końcowe sekwencje ewidentnie nie wyszły. Przedostatnia została jakby podzielona na dwie części i na niebie zrobił się rozgardiasz, nie wiedziałem gdzie patrzeć. A cracklingowy finał? Pomijając fakt, że crackling był rzadki (to chyba zemsta Mpiego, który chciałby pewnie ten efekt wyeliminować), pociski wybuchły tak nisko, jakby to był Bloom czy Selen ;)

Może to u mnie coś nie grało jak powinno. Ale osobiście nie czuję zachwytu całokształtem tej baterii. Tylko ta środkowa sekwencja dała radę na 100%.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...