Jump to content

VII edycja - Akcja Wsp贸lne Kupowanie!

INS-Fireworks
 Share

Recommended Posts

馃挜 WOW! 馃挜

Ju偶 po raz si贸dmy organizujemy - Akcj臋 Wsp贸lne Kupowanie z INS!聽

W tym roku mamy dla Was:

馃敟25% rabatu!!! 馃敟

Akcja rozpoczyna si臋 11.12 鈴 i trwa do 18.12聽 do godziny 23:59!

Rabaty s膮 ukryte - pojawi膮 si臋 po wpisaniu kodu 馃憠wspolnekupowanie2021

Nie przegapcie okazji na zakup fajerwerk贸w w tak atrakcyjnych cenach鉂馃く馃く

Have fun! 馃槇

www.ins-fireworks.pl

wsp贸lne kupowanie.png

A b臋dziecie dzwoni膰 do ludzi 偶e danego produktu nie ma czy b臋dziecie wsadza膰 co wpadnie do r臋ki w przybli偶onej cenie?

8 minut temu, endriu123457 napisa艂:

A b臋dziecie dzwoni膰 do ludzi 偶e danego produktu nie ma czy b臋dziecie wsadza膰 co wpadnie do r臋ki w przybli偶onej cenie?

Zamawia艂em u nich paczk臋 okaza艂o si臋 偶e nie ma danego towaru pomimo 偶e na stronie by艂 dost臋pny. Kontakt to juz... szkoda gada膰.聽

1 minut臋 temu, LucazFires napisa艂:

Zamawia艂em u nich paczk臋 okaza艂o si臋 偶e nie ma danego towaru pomimo 偶e na stronie by艂 dost臋pny. Kontakt to juz... szkoda gada膰.聽

Nie jeste艣 jedyny kolego niestety 馃槈馃槈

No ja ostatnio zamawia艂em i nie mieli produktu to w ci膮gu kilku minut dosta艂em meila z informacj膮 i propozycj膮 za艂atwienia sprawy. Szybko si臋 dogadali艣my ale wysy艂ka niestety d艂u偶ej trwa艂a ale i tak chyba w porz膮dku.

Jak zamawiasz w listopadzie i paczka idzie 2 tygodnie to nie ma problemu ale jak zamawiasz przed samymi 艣wi臋tami i ma dwa tygodnie i艣膰... ja bym si臋 zastanowi艂

Sp贸藕niony na black friday w tym roku, promocja fajna, skorzystam, a co b臋dzie z wysy艂k膮 zobaczymy聽馃槄

Ja p贸ki co r贸wnie偶 nie dosta艂em 偶adnej odpowiedzi na temat dost臋pnych wyrzutni. Wi臋c najlepszym rozwi膮zaniem jest branie paczek za pobraniem, no i zostawienie kogo艣 do odbioru paki聽:)

Ja tam na INS nie narzekam, czasami faktycznie maj膮 jaki艣 brak. Jak nie dojdzie do Sylwka to zostanie na nast臋pnego sylwka :D

19 godzin temu, tomszak napisa艂:

A planujecie jeszcze jaka艣 dostaw臋 przed 11.12?

Witamy, prosz臋 kontaktowa膰 si臋 z nami pod numerem 796883022. Produkty dochodz膮 na bie偶膮co. Warto si臋 upewni膰 telefonicznie.

10 godzin temu, Moloch napisa艂:

Ja tam na INS nie narzekam, czasami faktycznie maj膮 jaki艣 brak. Jak nie dojdzie do Sylwka to zostanie na nast臋pnego sylwka :D

Witamy, dzi臋kujemy za komentarz. Zapraszamy do zakup贸w ju偶 teraz, 偶eby mie膰 100% pewno艣ci 偶e paczka dotrze szybciej :D

13 godzin temu, robbenntl napisa艂:

Ja p贸ki co r贸wnie偶 nie dosta艂em 偶adnej odpowiedzi na temat dost臋pnych wyrzutni. Wi臋c najlepszym rozwi膮zaniem jest branie paczek za pobraniem, no i zostawienie kogo艣 do odbioru paki聽:)

Witamy, mamy intensywny czas dla naszej firmy. Prosz臋 o maila przypominaj膮cego. Postaramy si臋 zaj膮膰 spraw膮 priorytetowo.

14 godzin temu, Piotrek007 napisa艂:

11.12? Oni tak serio. Ze niby do nowego roku dojdzie? Oj ja bym nie ryzykowa艂. Tak jak pisal @k4n4li4 trzeba sie zastanowic

Witam, oczywi艣cie przesy艂ka dojdzie przed nowym rokiem. Zapraszamy do zakup贸w ju偶 teraz, 偶eby mie膰 100% pewno艣ci.

17 godzin temu, k4n4li4 napisa艂:

No ja ostatnio zamawia艂em i nie mieli produktu to w ci膮gu kilku minut dosta艂em meila z informacj膮 i propozycj膮 za艂atwienia sprawy. Szybko si臋 dogadali艣my ale wysy艂ka niestety d艂u偶ej trwa艂a ale i tak chyba w porz膮dku.

Jak zamawiasz w listopadzie i paczka idzie 2 tygodnie to nie ma problemu ale jak zamawiasz przed samymi 艣wi臋tami i ma dwa tygodnie i艣膰... ja bym si臋 zastanowi艂

Witamy, dzi臋kujemy za komentarz. W gor膮cym dla hurtowni czasie, zapraszamy do szybszych zakup贸w:D

19 godzin temu, tomszak napisa艂:

A planujecie jeszcze jaka艣 dostaw臋 przed 11.12?

Witamy, prosz臋 kontaktowa膰 si臋 z nami pod numerem 796883022. Produkty dochodz膮 na bie偶膮co. Warto si臋 upewni膰 telefonicznie.

19 godzin temu, endriu123457 napisa艂:

Witamy, oczywi艣cie kontaktujemy si臋 w zwi膮zku z brakiem produktu w formie maila. Prosimy o sprawdzanie skrzynki.

18 godzin temu, LucazFires napisa艂:

Witamy, oczywi艣cie kontaktujemy si臋 w zwi膮zku z brakiem produktu w formie maila. Prosimy o sprawdzanie skrzynki.

Por贸wna艂em kilka produkt贸w, kt贸re kupi艂em w listopadzie.

Ceny zosta艂y podniesione o 35% a dajecie 25% rabatu 馃ぃ

Pomin臋 ju偶 to, 偶e paczka sz艂a 12 dni a te wasze pracownice to szybciej na prywatnych instagramach odpisuj膮 ni偶 na waszym FB albo na maila.

59 minut temu, INS-Fireworks napisa艂:

Witamy, mamy intensywny czas dla naszej firmy. Prosz臋 o maila przypominaj膮cego. Postaramy si臋 zaj膮膰 spraw膮 priorytetowo.

Mail przypominaj膮cy wys艂any, tak偶e czekam na odpowied藕 :)

8 godzin temu, sebba96 napisa艂:

Witam mo偶liwa wysy艂ka do paczkomatu?聽

Witam, oczywi艣cie

23 godziny temu, wyybuchowyy napisa艂:

Por贸wna艂em kilka produkt贸w, kt贸re kupi艂em w listopadzie.

Ceny zosta艂y podniesione o 35% a dajecie 25% rabatu 馃ぃ

Pomin臋 ju偶 to, 偶e paczka sz艂a 12 dni a te wasze pracownice to szybciej na prywatnych instagramach odpisuj膮 ni偶 na waszym FB albo na maila.

Witamy, ceny zosta艂y r贸wnie偶 podniesione u producent贸w. Z tej sytuacji produkty s膮 dro偶sze, co nie zmienia faktu 偶e s膮 to bardzo korzystne ceny.

40 minut temu, Piter221 napisa艂:

Przecie偶 to jaka艣 lipa, by艂o sta艂e -25% ca艂y rok teraz to zdj臋li i dali kod -25% xD

i tak i nie, jw408 by艂o 155 a teraz z kodem 144

JW408 mia艂em zam贸wione, to dosta艂em maila 偶e nie ma na stanie, ostatecznie zrezygnowa艂em z zam贸wienia聽:)

55 minut temu, robbenntl napisa艂:

JW408 mia艂em zam贸wione, to dosta艂em maila 偶e nie ma na stanie, ostatecznie zrezygnowa艂em z zam贸wienia聽:)

Teraz zamawia艂e艣?

Godzin臋 temu, k4n4li4 napisa艂:

Teraz zamawia艂e艣?

Poniedzia艂ek albo wtorek, nie chc臋 sk艂ama膰

27 minut temu, robbenntl napisa艂:

Poniedzia艂ek albo wtorek, nie chc臋 sk艂ama膰

no ja dzisiaj zam贸wi艂em to sobie poczekam聽馃檭

2 minuty temu, k4n4li4 napisa艂:

no ja dzisiaj zam贸wi艂em to sobie poczekam聽馃檭

Jak w ogole bedzie na co 馃槄

We藕cie si臋 w ko艅cu za aktualizacje stan贸w faktycznych na magazynie bo to jest chore co si臋 w tym sklepie dzieje wstyd na ca艂膮 Polsk臋 偶e dzisiaj sklep tak prosperuje... 偶enada... Z艂o偶y膰 zam贸wienie i si臋 zastanawia膰 czy paczka dojdzie czy za chwil臋 nie dostan臋 informacji 偶e po艂owy rzeczy nie ma b膮d藕 ca艂o艣ci.

1 minut臋 temu, endriu123457 napisa艂:

Jak w ogole bedzie na co 馃槄

no na kas臋 raczej a nie na wyrzutni臋 lol w styczniu mo偶e oddadz膮 jak ruch os艂abnie :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...