Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w wyborze petard


mlody712

Pytanie

Witam spowrotem chwilę mnie tu nie było ? miałem małą przerwę w strzelaniu ale w tym roku postanowiłem że nie odpuszczę ? jako ze była krótka przerwa przychodzę z pytaniem jakie petardy hukowe/emitery dostępne na rynku aktualnie są jedynymi z najmocniejszych? Zależy mi na potężnym huku bo z kostkami jakoś już sobie poradzę ? sklep obojętny chciał bym po prostu zamówić już dzisiaj gdzieś pierwszą pake bo czuje ze mogę się nie wyrobić ? z góry dziękuję za pomoc i jeśli gdzieś są błędy orto to przepraszam pisane na szybko w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chodzi o mocne emitery to mogę Ci polecić te z których korzystałem czyli:

Jumbo Whistling Color Thunder (10 szt) od Funke wersja 2017 (troche gorsza hukowo ale dłuższa flara) od 2012 ale też robi robote - cena od 25zl do 40zl

PS3 Shark Funke/Dextrin (10 szt) - ceny od 25-40zl

PS5 Shark Funke/Dextrin (10 szt) - ceny od 35-50zl 

Jak mam wybierac miedzy ps3 a ps5, z uwagi na cenę polecam PS3 Sharki a jeśli chodzi o głośność są bardzo zbliżone do PS5

TP4 Exploder Tropic(12 szt) - ceny od 38-55zl

TP5 Exploder Tropic (5 szt) - około 20zł

Którekolwiek z tych emiterów kupisz będziesz zadowolony, walą spokojnie po uszach 125-127 db, aczkolwiek miej na uwadze ze emitery są towarem deficytowym, praktycznie na wymarciu stąd taka cena i mała dostępność. Jeśli trafisz polecam zrobić sobie mały zapas na przyszłość. Fajne są tez TB5 Tuono Blue od Funke.

Emiterów szukaj na stronach internetowych podanych w jednym z działów na forum. Osobiscie polecam PiroArt, fajerwerki.shop

Edytowane przez kentucky
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wielkie właśnie czegoś takiego szukałem już znalazłem stronę z Ps3 od funkee i ps5 więc wezmę kilka paczek Ps3 i wezmę przy okazji tp4 i tp5 bardzo mi pomogłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę późno jak na petardki. Nie zostało już nic w normalnych cenach. Tak jak kolega wyżej napisał tp4 i tp5 są dobre (sharki nie wiem bo nie strzelałem). A jak chcesz coś z efektem tytanium salute, to polecam TB5 od funke. Piękna niebieska flara, a wybuch z dużą kulą tytanu, choć brakuję im troszkę basu. Niestety teraz wszystkie najlepsze petardy już wyprzedane, albo cena z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...