Jump to content
Sign in to follow this  
Bitels

K0201 Super Piccolo

Recommended Posts

Symbol: K0201
Nazwa: Super Piccolo
Opis: Pudełko zawiera 50 petard
Zdjęcie: http://img401.imageshack.us/my.php?image=img0012ss8.jpg
Film: brak
Cena hurtowa:
+/- 50 Gr

Petarda pod względem huku nie różni się od K0201 Jorga :]

Bardzo chciałbym polecić te petardy ponieważ ich czas od zapalenia do wybuchu jest bardzo długo ponad 10 sec :razz: Hestia jest firmą importującą "Bezpieczne fajerwerki" nawet na pudełku jest napisane :grin:

Polecam !

Dobra zabawa bez ryzyka !

znów ten błąd "na pudełku pisze" - JEST NAPISANE do jasnej ciasnej :grin:

do tematu: wg mnie fajne pomimo swojego słabego huku jest dużo czasu od odpalenia do wybuchu, więc można coś z nią pokombinować :wink: ale... nic specjalnego :razz: [/b]

Fear, tam jest petardach Jorge'a ... choć wg mnie możnaby zrobić tak, że ummieścić wszystkie 'K' hestii w jednym temacie

Tak trudno poszukać zdjęcia tych petard? Wystarczy wejść na stronę hestii, wejść w dział petardy i prosze:
8bpeam0.jpg
Co do komentarza do petardy, to są nawet spoko, tylko jest dużo niewypałów :???: A huk też jest różny :P czasem trafisz na dobry, czasem na gorszy :P Chodź zawsze je mam bo co to za pieniądz, a pobawić się czymś trzeba :)

Ę? "Piszczie tu wszystko o petardach draskowych z tej serii, bo jak do każdej oddzielnej powstanie temat, to zrobi się chaos. Za ile i gdzie kupujecie, po ile są pakowane, pod jakimi symbolami i nazwami się kryją? Jakie są różnice pomiędzy petardami u różnych importerów. Zasada tej serii petard jest prosta. Im większa petarda, tym droższa i głośniejsza. "
Mantis tylko dał rozpiskę K0XXX Jorge'a a zresztą, jezeli by było o Jorgu to dlaczego jest w dziel "ogólnie o fajerwerkach"? ą?

mój błąd, zwracam honor, moja nieuwaga i lenistwo robią swoje :wink:
w takim razie myślę, że temat delete :razz:

Guest LEWY PIRO

k0201 to nic innego jak stare dobre piccolaki.Jak w szkole dostaniemy kartonik mleka to fajnie czyms takim to wysadzic

lubię się nimi bawic :razz: Co prawda to nic nie rozwali no chyba , że wsadzimy ja do sniezki :grin: Ale bardziej wole bawic się korsarzami :twisted:

:twisted: Kaufland :twisted: Kupiłem sobie wczoraj i draske miały pomaranczową . Ja to mocze w wosku i trzymię w ręku tak z 6 sekund , a potem wyrzucam do góry i mam rakietke pikolaka :mrgreen: . Fejnie to wygląda .

Nie mi , ja mam wyczucie , ale i to czasem zawodzi na szęście wypatku jeszcze nie miałem :wink:

jeszcze nie miałleś ja też się tak kiedyś bawiłem ale wybuchła mi 0.5m od głowy i już tak nie robie :neutral:

te petardy to jak dla mnie podstawa w sylwestra nimi nie strzelam tylko przed nim i na wakacje

bez nich sylwester to nie sylwester :mrgreen:

Racja :]

Sylwester bez popularnych piccolaków to nie udany sylwester :]

Ja 2 razy na mieśiąc mam paczkę i strzelami ile wlezie.

P.S :Na sylwka chyba z 10 pak :twisted:

Te petardy to podstawa mojego stuffu każdego roku.
Kupuję ich 10 paczek , żeby mieć jeszcze co sprzedać dzieciom na odpuście :mrgreen:
Dużo zabawy przy niskich kosztach i dobrym efekcie 10/10 + znak jakości , dobre petardy o wysokiej jakości wykonaniu i niskiej cenie.
Polecam !!!!

Super piccolo według mnie najczęściej bawią się nimi "głupie dzieci" 8-10 lat u mnie na osiedlu z nimi biegają i ludziom pod nogi rzucają :neutral: Ale tak ogólnie lubię się nimi bawić fajne są można z nimi kombinować... :razz:

ja max 1 paczka i wystrzelana gdzies w grudniu, na sylwestra nawet tego niekupuje bo i tak nieslychac nawet