Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnia - którą wybrać?


filip11

Która wyrzutnia jest według ciebie najlepsza?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Macrocosmos I (8.10z?)
      0
    • Macrocosmos II (8.95z?)
      12
    • Macrocosmos III (8.60z?)
      2
    • Hot (8z?)
      0
    • Jaguar (11.80z?)
      0
    • Babel (9.95z?)
      4
    • Mars (12.00z?)
      1
    • Kasjopeja (12z?)
      3
    • Uran (14.80z?)
      3
    • inna
      1


Pytanie

Jaką polecacie wyrzutnie za 10-15zł (najlepiej 10zł)? Trochę żal mi wydawać na sfinxa 25 zł bo to połowa mojego stuffu. Zapraszam do komentowania i udziału w ankiecie. Na razie jestem przekonany do macrocosmos II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

niestety swoją opinię mogę wystawić tylko na podstawie filmów i ja bym na 100% wybrał babel ponieważ jego efekt jest powalający na filmach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym ci polecił któregoś z MacroCosmosu ale jak mam konkretnie wybierać to II bym wybrał, przyzwoite efekty za niską cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szkoda że nie wziąłeś pod uwagę Arctica, w biedronce będzie kosztował 7,99 zł to taniej niż hurtowo, a tak normalnie to kosztuje mniej więcej 13 zł, a wyrzutnia jest naprawdę dobra. Z tego co tu wypisałeś wybrałem Uran, też ma super efekty za taką cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja wybrałem Macrocosmosa 2. Bardzo ładna wyrzutnia, z pięknymi czerwonymi kometami i dosyć sporymi czerwonymi chryzantemami. Polecam ją. Bardzo mi się spodobała. na twoim miejscu kupił bym tą wyrzutnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja również wybrałem Macrocosmosa 2 w tym roku kupie 2-3 te wyrzutnie strzalów moze i malo bo tylko 10 z czego 5 chryzantem ale zato bardzo widowiskowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój głos padł na uran - piękne srebrne palmy i chryzantemy. Bardzo ładne efekty. Jak na 20 strzałów to bardzo tanio. Ale jednak możesz przeznaczyć tą połowę planowanej kwoty na sylwka na sfinxa bo to najbardziej opłacalna wyrzutnia. Jak nadal nie jesteś przekonany do kupna sfinxa to bierz urana - sam ją mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój głos poszedł na macrocosmos II, kilka tygodni temu go odpalałem i naprawdę robi wielkie wrażenie. W moim przypadku było mniej komet niż na filmie jorge ale były grubsze co pozytywnie mnie zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No cóż, trochę tego jest :wink: Ja osobiście poleciłbym:

:arrow: SM9880 Babel - niezły efekt małych, złotych chryzantem
:arrow: JW10 Jaguar - sporo cracklingowych strzałów
:arrow: JF10 Trole - bardzo ładna wyrzutnio-fontanna z niezłymi efektami
:arrow: Macrocosmos 3 - dużo kolorków z cracklingiem za niską cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...