Skocz do zawartości

ASG (Air Soft Gun)


gojat

Rekomendowane odpowiedzi

nie kupuj tego totalny szajs mialem go dzialał 1 h i to jeszcze tak słabo strzelał normalnie wkladam magazynek strzelam a tu nagle cala kolba sie przesunela :neutral: i co dalej smietnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeeeeej! Nie kupywac na aisroftugns.pl!
Troche w tym temacie siedzę i widze ze macie słabą wiedze.
Na początek polecam albo Ak 47 cg albo Famasa takze od cg. Znajdziecie na www.policyjny.pl albo www.militaria.pl. Niezłe tez są mosbergi ( www.taiwangun.pl ), ale ich wytrzymałosc jest dyskusyjna. Jeśli chcecie na początek elektryka to : albo G36C od JG(lub wersja K- dluzsza lufa ) albo Steyr AUG A2 od JG takze z taiwanguna. Po zakupie tw G36 trzeba dokonac małych modyfikacji - gumka HU do wymiany i jakas dobra preclufa. W augu tez guma hu do wymiany, precke tez mozna nową i nowy cylinder typu 0.
Jeśli często się strzelacie w budynkach to polecam MP5 od galaxy ( taiwangun ) oznaczone jako G5 lub wersję pochądną Mp5K. Wersja K różni się tym, ze nie ma kolby.
Macie pytania? Piszcie na gg - chętnie pomoge :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja mam AK 47 cm28 za 350 zł.I na przyszłość polecam kupować na zbrojownia.pl, paczka doszła dwa dni po zamówieniu, nic nie uszkodzone, miła obsługa.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ASG czyli jak ktoś by nie wiedział to jest Air Soft Gun czyli jeszcze inaczej strzelanie sie z pistoletów na kulki plastikowe
bronie są różne karabiny elektryczne i sprężynowe jak i pistolety
Piszcie tutaj czy kiedyś się w to bawiliście jeśli tak to jaką macie replikę broni
Ja zamieżam sobie kupić AK-47 elektryka za niecałe 90 zł myśle że to fajna zabawa takie gry w strzelanie
pozdrawiam


"bronie są różne karabiny elektryczne i sprężynowe jak i pistolety"
Do wszystkich którzy mówią "bronie" odnośnie ASG nie znają się na rzeczy po pierwsze mówimy repliki karabinu albo pistoletu !
potratujcie to jako informacje :)

Osobiście mam Ak 105 CM.031B oraz replike pistoletu M92F/M9 na gaz. kupowałem na Taiwangun.pl i polecam ten sklep:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bawi się ktoś w schrony, okopy itd.
Ja osobiście planuję coś zrobić na działce może jakieś worki z piaskiem, zasieki i pomyślę nad jakimś drewnianym schronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pochwale się moim sprzęciorem :D
Ak74 Cm 040B - Full metal
Emka (rozdupcyła się) :P - Full metal

Mundur polski wz.93
buty desanty.
hełm wz.93
nakolanniki .
5 magazynków :D
kamizelka nie wiem jaka :P ale mam zdj .
ZDJĘCIE :

file:///C:/Users/Artur/Desktop/IMG_8003.JPG
(zmieniam na kamizelke wz.93 )
a no i jakieś tam akcesoria. ( latarka , saperka. google. pokrowiec. arafatka wojska polskiego. no i 5 tyś kulek :P beret (desant)i plecak wz.93
No i to by było na tyle ;)
Jutro ide na strzelanke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pochwale się moim sprzęciorem :D
Ak74 Cm 040B - Full metal
Emka (rozdupcyła się) :P - Full metal

Mundur polski wz.93
buty desanty.
hełm wz.93
nakolanniki .
5 magazynków :D
kamizelka nie wiem jaka :P ale mam zdj .
ZDJĘCIE :

file:///C:/Users/Artur/Desktop/IMG_8003.JPG
(zmieniam na kamizelke wz.93 )
a no i jakieś tam akcesoria. ( latarka , saperka. google. pokrowiec. arafatka wojska polskiego. no i 5 tyś kulek :P beret (desant)i plecak wz.93
No i to by było na tyle ;)
Jutro ide na strzelanke :D




fajne zdjęcie :P

a te 5 magazynków to jakie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A bawi się ktoś w schrony, okopy itd.
Ja osobiście planuję coś zrobić na działce może jakieś worki z piaskiem, zasieki i pomyślę nad jakimś drewnianym schronem.

Na działce?
No w sumie masz pewność że nikt ci tego nie rozwali.
ja mam w lesie pelno okopów. a w czerwcu dojdzie jeszcze więcej bo torhce ludzi dostanę do drużyny :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat powoli odżywa, to dobrze bo to fajna zabawa, można odreagować po ciężkim tygodniu i przewietrzyć się na świeżym powietrzu. W mojej okolicy jest bardzo dużo sprawdzonych miejscówek, za około tydz. wybieram się na większą strzelankę ze specjalnym scenariuszem :D

Smilser - z czego jest ta emka ? podaj model :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że temat powoli odżywa, to dobrze bo to fajna zabawa, można odreagować po ciężkim tygodniu i przewietrzyć się na świeżym powietrzu. W mojej okolicy jest bardzo dużo sprawdzonych miejscówek, za około tydz. wybieram się na większą strzelankę ze specjalnym scenariuszem :D

Smilser - z czego jest ta emka ? podaj model :P

Emka jest z taiwangun. kupiona w marcu 2011 roku za 980 zł teraz jest na taiwanie za 1000 coś.
Emika - SR4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak rozwalić sobie nogi w nowych butach desantach xD
z jednej strony polecam buty dobrze się wpisują w różnym terenie do skoków wyśmienite :))
a z drugiej strony nie polecam :D bo strasznie można w nich nogi pościerać a co gorsze buty rozchodzą się po 100/150 km marszu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich airsoftowców ;) Mam na sprzedaż Kaburę udową.
Kaburę można dopasować według własnego uznania. Ma zaczep na pasek by nie spadała podczas biegu lub szybkiego wyciągnięcia spluwy ;)
Mieści się w niej KAŻDY PISTOLET. Pistolet nie karabin ( tak na marginesie ;)
Kabura nigdy nie była używana.

14skrpk.jpg

Więcej informacji pod nr gg : 38973989
Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na ASG (Air Soft Gun)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...