Skocz do zawartości

09.12.2007 - Lublin - Świąteczny Konwój Coca-Coli


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja: Przyjazd świątecznego konwoju Coca-Coli
Czas: 9.XII.2007 rok, godzina 19,30
Miejsce: Lublin, Plac Zamkowy
Opis: Pokaz ten zorganizowała firma SUREX. Przed pokazem podszedłem do jednego z pytaniem o wielkość największego strzelanego ładunku. Zamurowało mnie gdy usłyszałem odpowiedź 7". Efekt dwóch 7" szelek można zobaczyć od minuty 4,26 na filmie. W pokazie zabrakło mi mniejszych wyrzutni oraz sekwencji wachlarzowych. Były same spore szelki. Można było obejrzeć bardzo ładne piwonie, efekt brokatu czy golden willow który utrzymywał się w powietrzu przez bardzo długi okres czasu. Piękne zakończenie. Muzyka nie najlepiej pasowała do fajerwerków, ale tak sobie zażyczył organizator. Czas pokazu mógłby być trochę dłuższy, ale nie było źle - około 4,30 minuty.
Ocena: 8+/10
Film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz nawet niezły. Firma Surex nigdy nie zawodzi.
Podobały mi się złote wierzby dość długo opadające, które były na początku.
Cały czas strzelano szelkami i to nawet dużymi. Brakowało mi w tym pokazie
żywszych kolorów i momentami miałem wrażenie, że przerwy między wybuchami
są zbyt długie i że nic na tym niebie się nie dzieje.
A co do tych szelek 7" to myślałem, że zrobią większe wrażenie.
Finał bardzo porządny z pięknymi złotymi koronami.

Ocena - 7,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt nawet nawet ale jak poprzednik wspomnial brak tutaj roznych kolorow prawie caly czas byly te same kolory ;) A zakonczenie bylo super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przepiękny pokaz. Jednak te pokazy z okazji Przyjazdu świątecznego konwoju Coca-Coli są niesamowite. Ponownie strzelano tylko samymi szelkami. Co do efektów tych szelek to były nawet niezłe, ale nie przebiły pokazu w Warszawie. Brawa dla Firmy SUREX ponownie się postarali :wink:

Co do tych szelek 7" to mi się wydaje, że one poleciały na samym końcu a nie tak jak mówisz były cylindrycznymi szelkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trzy 7"moździerze i były właśnie trzy takie efekty więc to był ten efekt o którym mówiłem :wink: Na sam koniec poleciało sześć ładunków.
Co do pokazu to był on sterowany radiowo - imponująco to wyglądało :grin:
I jeszcze zdjęcie przedstawiające moździerze :wink:
( lepiej będzie widać po rozjaśnieniu monitorów - ciemno było kiedy je robiłem :razz: )
http://img404.imageshack.us/img404/1893/dsc01788jk5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz niezły, Surex standardowo nie zawiódł i zrobił bardzo ładny pokaz.
Jak widać postawiono na szelki, które dawały bardzo ładne efekty - było sporo chryzantem i innych efektów, ale moim zdaniem szelki o kalibrze 7" były po prostu dobre - jako tako nie były one świetne, taka Pagoda 8" według mnie ma znacznie ładniejszy efekt. No i zabrakło mi wyrzutni typowo pokazowych, tworzących na przykład bukiet...

Ocena: 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...