Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V4 2021/2022


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Jest moc. Ile ty tego w styczniu już miałeś :D Pogrom 

Ilość rarytasów też robi wrażenie. Kozak. Nie chcesz sprzedać czegoś z tego? Jakiś Scremów 10s albo tych gorilla bomb :D

Baracuda to robi przede wszystkim wrażenie tym jak wygląda. Jest jakoś dziwnie za ciężka, i wydaje się znacznie większa od innych kostek 50mm. Jak bym miał miejsce, to bym sobie postawił gdzieś na pamiątkę.

Z tych screamów to planujesz jakiś projekt? I powiedz mi co to są za rakietki w tym kartonie.

Czekam na więcej. Zakładam że będzie jeszcze z 3 razy więcej towaru. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kartonach so jokery 2 i Big :D Dojdzie jeszcze kilka rzeczy ale nie wiem jakich xd

 

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 14:17, Mroczny napisał:

Barracuda nie dość, że na promce to jeszcze kod z punktów lojalnościowych siadł... odpali się przed 00 xd

No i gites, mnie korci kupić jakieś 50mm ale potem znowu będę żałował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kurła dawno nic nie wstawiałem to czas to zmienić, zamówiłem ostatnio kilka rzeczy :DD

Trochę rakiet i kostek, ponowiłem retorno 100 bo cały czas mam w głowie te świetne saluty z wirami do tego giganty z funke mają niezły efekt jak na 38mm z powodzeniem mogą konkurować z 50mm, najciekawszy jednak jestem tych 50mm od startrade, trochę ryzyko zamawiać dwie sztuki nie mając pojęcia jak to strzela ale jestem dobrej myśli po filmach na yt :DD 

YyPRH0X.jpg

n7r9R43.jpg

BtFg9BT.jpg

3gkUHF8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moloch napisał:

Widzę promka w Pyro Market była grana :)
38 funke podobno są kozackie i mają finał z salutów :)

Oczywiście że, promka była grana bo jest niezła za 120zł można wyrwać wyrzutnie które biją większość 50mm, te saluty są mocne zdecydowanie czuć różnice między nimi a standardowym 30mm na blokach robi to robotę w tamtym roku odpalałem gigante palms i dała niezłe show może filmik wstawię jak będę miał trochę czasu :x

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu polowałem na setkę Retorno bezskutecznie. Przez chwilę było, ale drogie, bo za 450 PLN. Promki na to nie dali i w końcu zostało wykupione. Farciarz, że wyrwałeś.

Co do wyrzutni Gigante, przynajmniej na nagraniach prezentują się mocarnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... wyprzedziłeś moje zamiary Mroczny hahah

Te 2" od Startrade to już mi chodzą po głowie od chyba roku jak nie dłużej. Mam na nie ochote!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejna mała paka z rakietami + skrzynia z petardami jako wygrana w konkursie Fajerwerkishop :DD no i plus ten armybox bo prawie o nim zapomniałem xd

8IQIqt7.jpg

xELc83C.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 16:05, mantis napisał:

Rok temu polowałem na setkę Retorno bezskutecznie. Przez chwilę było, ale drogie, bo za 450 PLN. Promki na to nie dali i w końcu zostało wykupione. Farciarz, że wyrwałeś.

Co do wyrzutni Gigante, przynajmniej na nagraniach prezentują się mocarnie. 

Mantis serio⁉️ Na pol-expance była chyba przez 3-4 miechy na początku roku, fakt za 450zł. Na czarny piątek była za 299zł w pirohicie, nawet na forum w zakładce sklepy internetowe była informacja :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, alekfajerwerki napisał:

A ten znowu poleciał ?

Mocny zestaw sie szykuje, te rakietki funke 1e z prawej to nowinka tegoroczna ?

Tak te rakietki to nowości i z ciekawości chciałem coś innego do zabawy kupić niż jak zwykle jakieś perfecty albo inne cuda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paka z INS, na 6 kostek dwie się zgadzają [Dreaming i starbox] reszta inna, o tyle dobrze, że te co dali nawet mają ładne efekty

1S9tYNY.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mroczny napisał:

Paka z INS, na 6 kostek dwie się zgadzają [Dreaming i starbox] reszta inna, o tyle dobrze, że te co dali nawet mają ładne efekty

1S9tYNY.jpg

INS to porażka, co tam się odwala to głowa mała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Army Box przyciąga uwagę etykietą i multikalibrem 30/48 mm. Przejście na wyższy kaliber wyraźnie widoczne na nagraniu.

Concorde klasyk nad klasykami, odkąd pamiętam był w katalogu Jorge. Crown Sensation od Gaoo/KasakExtreme dostałeś z losu, akurat trafiłeś na coś z długo utrzymującym się efektem na niebie, warte zobaczenia.

INS = Inne Niż Składane (Zamówienie)

Daj znać po Sylwku jak wypadły funkowskie rakiety, wliczając te kuliste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INS cały czas jak widać trzyma wysoką formę ? Aż z ciekawości podjadę tam w tygodniu i zobaczę co ciekawego mają na półkach,jak coś będzie sensownego to może dadzą po cenie internetowej, przynajmniej będę miał pewność co kupuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten INS to sklep widmo, na stronie wszystko fajnie pięknie, a jak przychodzi paczka to zupełnie co innego ... 

Ale aktualizacja zacna, zapewne do " zabawy ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Moloch napisał:

Psioczycie na ten INS a ceny chociaż mają dobre i dreszczyk emocji przy zamawianiu :)

ja nie psioczę bo nigdy nie miałem z nimi problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo złego słowa o INS powiedzieć nie mogę, już sporo zamówień tam zrobiłem i to w sumie pierwszy raz taki :DD Ale nie narzekam bo dali fajne zamienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mroczny napisał:

Ja tak samo złego słowa o INS powiedzieć nie mogę, już sporo zamówień tam zrobiłem i to w sumie pierwszy raz taki :DD Ale nie narzekam bo dali fajne zamienniki

Informowali Cię że nie ma produktów i dadzą zamienniki czy wolna amerykanka?? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grubbert napisał:

Informowali Cię że nie ma produktów i dadzą zamienniki czy wolna amerykanka?? ?

Sam napisałem podczas składania zamówienia, że mogą dać zamienniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mroczny napisał:

Sam napisałem podczas składania zamówienia, że mogą dać zamienniki :)

To zmienia postać rzeczy ;) ja 2x zamawiałem i 2x podmianka... jeszcze jak zadzwoniłem  do nich to stwierdzili że nigdy takich produktów nie mieli na sklepie co przyszly xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...