Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff do 200zł


milan07

Pytanie

Pomóżcie wybrać jakiś stuff do 200zł. Najlepiej jakby to były produkty Jorge. Ja mam w planach zakup:
:arrow: Wyrzutnie
-Asteroid
-Sfinx
-Arctic
-Hot
:arrow: Zestawy
-Festival
-Kung fu x2
:arrow: Rakiety
-Exclusive collection
-...(Jakieś rakietki typu voo doo jak starczy kaski lub coś większego jak speed iv czy cassiopeia)

Proszę o radę co kupić jeszcze a zczego ewentualnie zrezygnować. Z góry dziękuje. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak na moje oko, to dokup jeszcze Moździerza z biedronki i Jumbo-Jety, chyba, że ci nie wystarczy wtedy tylko moździerz dokup i jakieś zabawki typu wulkany i petardy... a tak to te Exclusive Colletion to super rakiety i dobrze dokonałeś wyboru ;) ze Sfinxem i Arcticem też tylko nie wiem co z tym Asteroidem... może lepiej Hot'a jeszcze jednego dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie kupuj arctica bo on ma tylko białe kolory przy rozprysku pewnie tak jak i hot lepiej kup za te pieniadze utargowane cyrkoblitze :P np.z hestii (nejlepsze) po 1 zł jeden jak np.kupisz 10 gość ci da przy każdym znizke o 50 gr ja planuje zrobić tak w tym roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy czy masz dostęp do hurtowni. Jeżeli nie to wybrałbym: ( w głównej mierze produkty z biedronki bo jest tam taniej niż hurtowo )
wyrzutnia sfinx 25 zł to samo co ng 12 tyle że dwa razy tańsze
wyrzutnia arctic 8 zł cena tańsza niż hurtowa. Piękne rozpryski z cracklingiem. Jak odpalisz dwie na raz to będzie super efekt.
wyrzutnia hot 8 zł nowość, ale zapewne jak każdy produkt z biedronki będzie super.
zestaw kung fu x 2 16 zł pełno stuffu i rakiety ze świetnym rozpryskiem.
fontanna piramida 25 zł bardzo ładna fontanna. Długo się pali bardzo wysokim snopem srebrnych iskier.
zestaw festival [ najprawdopodobniej do kupienia w tesco ] 70 zł bardzo dużo rakiet po bardzo opłacalnej cenie.

Razem około 152 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja:

Wyrzutnie:

:arrow: Sinx
:arrow: Asteroid
:arrow: JW90
:arrow: Samuraj

Zestawy:

:arrow: Festiwal

Rakiety:

:arrow: JR25 Exclusive Collection

---------
Razem prawie, że równo 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...