Skocz do zawartości
  • 0

Help???????


kameleon

Pytanie

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Weź rakietki VooDoo mają dobrą renomę a wyrzutnia HOT ciort wie co to jest jeszcze możesz być niezadowolony :mrgreen: a rakietkami dłużej sie pobawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
weź arctica albo hota


arctika biore napewno :wink:


aha to może kung fu?


a jakie efekty mają rakiety(słabe czy mocne) :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak na wielkość ty rakiet i jak na cene to rakietki mają zajebi*** efekty... duże rozpryski i piękne multicolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak na wielkość ty rakiet i jak na cene to rakietki mają zajebi*** efekty... duże rozpryski i piękne multicolory


serio to biore kung fu :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie lepsza będzie wyrzutnia Hot. Zrobi na tobie i oglądających znacznie lepsze wrażenie niż rakiety voo doo.

Druga sprawa to rakiety polecą wyżej a pociski z wyrzutni niżej i dadzą na niebie podobny wielkościowo efekt.

Bierz Wyrzutnie Hot takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Zdecydowanie polecam ci bardziej raiety voo doo hot przy nich to dziad:P
Miałeś już HOTa? Myślałem, że to nowość dla Biedronki na ten rok...

Radziłbym wziąść Hota. Jeszcze nikt tego nie miał, ale to nie znaczy, że musi być słaby. Poza tym Voo Doo w Eurocashu leci za 11zł, a HOT, tylko za 8zł w Biedronce. Z zasady wyrzutnie bardziej opłaca się brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja myślę że hot to będzie odpowiednik arctica więc może być fajny ;]


Ludzie naprawde myślcie co piszecie.Jak to możliwe że hot to odpowiednik arctica jak oprócz hota będzie i arctic w biedronce.To co dali by dwa arctici tyle że jeden w innej etykiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja myślę że wybrałbym na twoim miejscy Kung-Fu (Hong-Kong) bo arctica i hota to bioręna 100% (nie wiem czy nie wziąść x2) Dam filmik hota po sylwestrze !! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Zdecydowanie polecam ci bardziej raiety voo doo hot przy nich to dziad:P
Miałeś już HOTa? Myślałem, że to nowość dla Biedronki na ten rok...

Radziłbym wziąść Hota. Jeszcze nikt tego nie miał, ale to nie znaczy, że musi być słaby. Poza tym Voo Doo w Eurocashu leci za 11zł, a HOT, tylko za 8zł w Biedronce. Z zasady wyrzutnie bardziej opłaca się brać.



Ale to przecież normalne że hot jakby miał nawet efekty nie wiadomo jakie to sie nie opłaca go brać bo pociski z wyrzutni lecą bardzo nisko a w tym hocie to co masz jeden strzał więcej?voo doo na pewno są 100 razy lkepsze od tego hota.Nawet jakbyś wziął pod uwage wzlot ku górze rakietry a pocisdku z takiej wyrzutni czy innej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Weź rakietki VooDoo mają dobrą renomę a wyrzutnia HOT ciort wie co to jest jeszcze możesz być niezadowolony :mrgreen: a rakietkami dłużej sie pobawisz.

Zgadzam się z maziim nie wiadomo nawet jaki ten hot jest... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...