Skocz do zawartości

[Piro Wiesław Miro] Petardunie ( ͡° ͜ʖ ͡°) - różne kolory. Stuff 2020/21


Piro Wiesław Miro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.05.2021 o 12:42, Piro Wiesław Miro napisał:

Kostki 50mm - MEGA i HEY GUYS zrobiły robotę. HEY GUYS to w ogóle zaskoczył. Głośna, efektowna, naprawdę super kostka. Baracuda i Blitz(2019) to syf straszny. Jeszcze jak pomyślę że za Baracude sobie kiedyś życzyli 310zł to xd. Za te 176zł z INS też nie warto.:)

Barracuda uchodziła za nie najgorszą wyrzutnię 50 mm. Z tego co pamiętam Blitz miał być drugą po Torpecie w miarę dobrą kostką 50 mm. Podałeś jednak rocznik 2019, więc może to kwestia partii... Tymczasem u Ciebie ładnie wypadły MEGA i HEY GUYS.

W dniu 14.05.2021 o 12:42, Piro Wiesław Miro napisał:

Stary Hammer 30mm i nowy DumBum 30mm. Nie pamiętam za dobrze tych dwóch kostek. Ten Hammer pomimo że jest 30mm to hukowo podobny do Wariata od Iskry. DumBum super, to już bardziej jak 30mm strzelało.

Dobrze wiedzieć, że DumBum 30mm trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie na odwrot mimo, że barracude zapamiętałem jako średnią kostkę to efekty były całkiem ładne i co na plus... inne niż w innych oklepanych 50mm... O "Mega" nie wspominam bo kompletnie się zawiodłem :/ 38mm gold palmsy z funke miały dwa razy większe efekty i leciały wyżej xD mimo to uważam, że opłaca się kupić barracude za 170zł ze względu na inne efekty niż standardowe marketowe piromaxy itd W sumie to 50mm gunwo tylko 30mm ale brałem bo jak za darmo jeszcze z kodem rabatowym :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na sylwestra wyrzutnie MEGA (CLE4064) oraz do tego wyrzutnię PYRO SPECIAL (CLE4064P, różniła się nieznacznie od MEGA bo miała dodatkowe migotanie w niektórych efektach) na BF za 160 zł/szt kupione i u mnie naprawdę waliły obie porządnie, mogę te wyrzutnie jedynie porównać z wyrzutniami Piromaxa Supernova, Titan, Magnum, oraz z wyrzutnią Pyrocco Brutus i jak dla mnie Mega jest naprawdę Mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 14:46, mantis napisał:

Dobrze wiedzieć, że DumBum 30mm trzyma poziom.

Powiedzmy. To na pewno nie jest ten poziom, co te z 2015. Ale daje rade. 

7 godzin temu, Mroczny napisał:

Właśnie u mnie na odwrot mimo, że barracude zapamiętałem jako średnią kostkę to efekty były całkiem ładne i co na plus... inne niż w innych oklepanych 50mm... O "Mega" nie wspominam bo kompletnie się zawiodłem :/ 38mm gold palmsy z funke miały dwa razy większe efekty i leciały wyżej xD mimo to uważam, że opłaca się kupić barracude za 170zł ze względu na inne efekty niż standardowe marketowe piromaxy itd W sumie to 50mm gunwo tylko 30mm ale brałem bo jak za darmo jeszcze z kodem rabatowym :DD

Może miałem jakąś poświęconą :D 

Godzinę temu, Moloch napisał:

Miałem na sylwestra wyrzutnie MEGA (CLE4064) oraz do tego wyrzutnię PYRO SPECIAL (CLE4064P, różniła się nieznacznie od MEGA bo miała dodatkowe migotanie w niektórych efektach) na BF za 160 zł/szt kupione i u mnie naprawdę waliły obie porządnie, mogę te wyrzutnie jedynie porównać z wyrzutniami Piromaxa Supernova, Titan, Magnum, oraz z wyrzutnią Pyrocco Brutus i jak dla mnie Mega jest naprawdę Mega :)

IMO jedna z lepszych 50mm jakie można kupić. Chociaż jak tu chłopaki porównywali MEGA z MONSTERem i PUNISHERem od Piromaxa. To monster porównywalnie, punisher lepszy (większy pełniejszy efekt, nie wiem jak huk). W tym roku porównam sobie MEGA z Torpedą od Triplexa. Jak @mpiwowskimówi że jest git, to musi być git. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git o ile trafisz tą partie co ja miałem. Bo jedna osoba z forum miała i mówiła, że nie powaliła. :P To sie zmienia za bardzo.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...