Skocz do zawartości

[Homer] 2020/21


Homer

Rekomendowane odpowiedzi

Super :) postawiłeś na pewniaki bardzo dobrze, viseriona wspominam bardzo miło ;) mimo lat dalej jest porządany w stuffach a to o czymś świadczy o Silent Night krótko mówiąc przepiękna, Hit ! a rzymiaki do zabawy są wyśmienite nudzić się nie będziesz a o to przecież w tym chodzi o dobrą zabawe :P dobre zakupy generalnie.. można wiedzieć ile za to dałeś. ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś nowy temat bo było tu nudno :) 3 konkretne wyrzutnie które cię nie zawiodą i coś do zabawy też jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko zwięźle i na temat ?Viseriona też mam wydaje się być elegancki, equalizer-a trzeba zakupic.Signalosy dosyć głośne ale na pewno bardzo opłacalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

490zł  Song 88, silent 60 i viserion 60 .

Signalosy wystarczą mi 2 paczki , ale mam pozytywne doświadczenie i myślę że warto sobie zostawić na kolejne lata ,bo to zdaje się ostatnie sztuki już.

Rzymiaki,wulkany i te mini to głównie z myślą o najmłodszym. Kostki to chwila która szybko przemija...

Może coś jeszcze dojdzie z marketu jakiś virus lub x-type od piromaxa ,bo zawsze mają w kerfurze.

 

Viseriona mam na każdego sylwestra sprawdzona kostka i nigdy nie zawiodła dużo oferuje w bardzo rozsądnych pieniądzach.

Co to Silenta i songa to u mnie nowości. Song to już chyba legenda i ciekaw jestem ile tej legendy jeszcze zostało. Co do silent podobnie jak song wydają się dosyć spore wybuchy peonie i sporo stroboskopu który bardzo lubię.

 

Signalosy walą podobnie jak te stare fp3 jorga. Tak małe a takie głośne i jeszcze ten tytan...

 

 

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20200730-134004.jpg

 

Jest druga część.

 

Coś mi się wydaje ,że to jeszcze nie koniec. Pomyśli się na jesieni.

Tak sobie myślę ,że przydały by się jakieś stroboskopy, więcej wulkanów i z 2-3 kostki małego kalibru takie 25 strzałówki , bo za szybko to się skończy i będzie niedosyt.

Edytowane przez Homer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 13:50, Homer napisał:

IMG-20200730-134004.jpg

 

Jest druga część.

 

Coś mi się wydaje ,że to jeszcze nie koniec. Pomyśli się na jesieni.

Tak sobie myślę ,że przydały by się jakieś stroboskopy, więcej wulkanów i z 2-3 kostki małego kalibru takie 25 strzałówki , bo za szybko to się skończy i będzie niedosyt.

Dużo huku sporo signalosów 3.0 to chyba zapasy na kilka lat :P może powinieneś pomyśleć nad wyrzutnią kątową na zwieńczenie tego wszystkiego. ;) byłaby to dobra wisienka na torcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę mówiąc te 3 kostki na górze miały być finałowe. Budżet w zasadzie stanął przez inne priorytety.Dobra kątówka by pobić te wcześniejsze też trochę kosztuje. Jeszcze po kryjomu przed drugą mieszkanką myślę o żeby jeszcze wyłożyć ze 120-150zł. Teraz się martwię ,że to wszystko pójdzie za szybko i myślę żeby jeszcze jakieś wulkany kupić i 3 x 25x20mm żeby to jakoś wydłużyć. Tam gdzie my będziemy nikt w okolicy nie wali ,bo to dziura na mapie Polski. Signalosy 3.0 ostatniego sylwestra to był hit petardowy jakiego miałem w ostatnich latach. Z racji że to koniec będzie zapasów uzbroiłem się jeszcze na kolejne z 2-3 lata.W domu znalazła się jeszcze paczka nitrate 2 i 2 sztuki bomb bon które też są konkretne i mega ale drogie i podobne do 3.0.

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...