Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content
Sign in to follow this  
kodec13

Przygotowania

Recommended Posts

Cześć, mam do was pytanie, jestem bardzo ciekawa kiedy zaczynacie przygotowywać się do sylwestra? ;) dokładniej chodzi mi o zakup fajerwerek, wiadomo, że w sklepach są przed czasem, ale nagle zawsze jest taki wysyp ludzi, a później nic ciekawego nie zostaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście zaczynam już przygotowania najlepiej jest przygotowywać się już zaraz po nowym roku czyli już od stycznia można zacząć coś już powoli zbierać aż do końca listopada potem w grudniu jest już ciężko cokolwiek  wybrać bo większość produktów jest po przebierane i ceny.. co najważniejsze też lekko idą w górę dlatego też nie warto zwlekać z tym na ostatnią chwilę. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze @Kamil911 mowi. Styczen poczatek i cos jeszcze wybierzesz. Później już przebrany towar i czekasz na ostatnia chwile. Wtedy ceny szybuja w górę wiadomo okazja jest to trzeba wykorzystać. Jak zerkniesz na temat naszych forumowych stafuf to sam sobie odpowiesz na pytanie kiedy zaczac zbierac asortyment. Duzo osob ma kupione i to nie sa pojedyncze wyrzutnie. Tylko konkrety. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja zaczynam styczeń-luty. Wiadomo, że w tym okresie to już mocno przebrane po sylwestrze ale za to taniej. No oczywiście nie sprawi to, że wydam mniej na fajerwerki a raczej, że będę miał więcej za te same pieniądze. Dalej to już jak coś się ciekawego pojawi w ciągu roku ewentualnie czarny piątek  ale ten to przeważnie odpuszczam bo te promocje nie są jakieś lepsze od tych noworocznych no i ilość posiadanych fajerwerek sprawia, że już nie mam parcia by coś zakupić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...