Skocz do zawartości

Granaty


marcin1197

Rekomendowane odpowiedzi

298.jpg
Symbol:SP046
Nazwa:grenade
Te granaty są na zawleczkę(bo wydaje mi się,że jakieś "sznurki" tam widać :mrgreen: )?Bo prawdopodobnie będę zamawiał na stronie superpower i bym je chętnie kupił jakby były z zawleczką :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zawleczka to tylko taki bajer ;) sznurek zwykły :) Ale miałem kiedyś coś podobnego nie z SP i nawet głośny huk, tylko po ile one są w SP? bo z hestii miałem to taka cena była ani droga ani tania, bo jednak tam w środku tylko mała petarda jest a reszta - pusto, powietrze, a dzięki temu że jest 'odpicowany' takim właśnie granatem to cena musi być wyższa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

nic szczegolnego.... fajny jest tylko wyglad i pomysl zrobienia takiej petardy... ale jak na ta cene to sie nie oplaca... no ale wszystkiego trzeba sprobowac :razz: ... ja kiedys kupowalem te granaty z tropica i byly normalnie na siarke, zadnych zawleczek nie bylo...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja je kiedyś kupiłem i myślałem że tam jest jakaś większa petarda a ona miał marny huk i tyle kasy poszło na plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te granaty sa na zawleczke. Kiedys udalo mi sie kupic taki granat na odpuscie u dziadka i calkiem fajnie wygladalo ale w srodku male k0202 i powietrze :] Wiec jesli chcesz sie pobawic to mozesz sobie je kupic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamientam jak mój brat cioteczny przyniósł takiego granata na osiemnastke siory. Nie miał siarki tylko zawleczke (metalową). odpalił za drugim razem bo za pierwszym nie załapał(dosyć głośno walnoł). Niestety nigdzie nie mogłem spotkać takich samych . Wszystkie miały albo samą siarke albo zawleczke a na czubku siarke do odpalenia. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z siarka to sa Komety albo Jorga :arrow: miałem tego z zawleczka(pewno lezy jeszcze kawalek na ogrodku) to w srodku wcale nie jest taki maly, jest wielkosci explosive III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie podobne na odpuście za 3 zł szt. Były na draskę . Nic nadzwyczajnego...
Ale wygłąd fajny , nawet tata się przestraszył :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to ja dzisiaj sobie je kupiłam (Super Power) więc one na zawleczkę czy otwierasz zawleczką i tam jest siarka, bo w instrukcji pisze że pociągnąć za zawleczkę i odrzucić na 10 m ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w carrefour(produkty hestia/superm power , duży wybór , niskie ceny).
Były jakieś granaty z sp.
Paczka 2 sztuk , miękkie , w dotyku jak(dosłownie) "męskie przyrodzenie" za 3.99zł.
Miały zawleczkę , były wielkości mojej dłoni - jakm prawdziwe granaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w carrefour(produkty hestia/superm power , duży wybór , niskie ceny).
Były jakieś granaty z sp.
Paczka 2 sztuk , miękkie , w dotyku jak(dosłownie) "męskie przyrodzenie" za 3.99zł.
Miały zawleczkę , były wielkości mojej dłoni - jakm prawdziwe granaty.
nie nooo ja już mam dość za te 2 granaty zapłaciłam 7 zł!!!! I co dzisiaj bałam się pociągnąć za ten sznurek ale cóż pociągnęłam odrzuciłam iiii i efekt wybuchu był jak zwykły super piccolo... :/ Szkoda pieniędzy... na takie dziadostwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...