Skocz do zawartości

[damian7878] kolejna przygoda stuff 2020/2021


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam po raz kolejny☺.Przedstawiam wszystkim swój temat przygotowań na Sylwestra 2020.W tym roku również będzie grubo.Zamierzam oczywiscie kupic standardowo to czego w swojej bogatej karierze jeszcze nie mialem?.W tym roku na pewno też nieźle zamieszam wśród importerów.Na pewno będzie dużo konkretów,troszke mniejszych wyrzutnii i na pewno fajne fontanny do zabawy.                                               Oto co już zakupiłem☺.Zapraszam do tematu☺.  8d0a488f052ec38dgen.jpg

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny start sezonu. Chrys sensation zrobi koloslane wrażenie, tego jestem pewien. Cudak battery już dzisiaj rzadko spotykana wyrzutnia, przypomina stare czasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Damianie po tobie to akurat nie dało by się się spodziewać lipy :) piękne kosteczki bardzo duży plus masz za JW52, NG7 i Cudaka czuje się jak dobre 10 lat temu ;) kiedy te kostki przeżywały swoje złote czasy fajnie że twój stuff składa się z czegoś wyjątkowego dla mnie bomba.? Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej strach pomyśleć co jeszcze planujesz ! :) czekam na więcej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne wejście w nowy rok. Widzę, że dzięki odpowiednim promocją Jorge wróciło do łask ? Pozostaje mieć tylko nadzieję, że efekty nie będą znacząco odbiegały od tych sprzed kilku lat.

Edytowane przez Bandit123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przedstawiam arykuły z drugiego zamówienia☺.Tym razem jak nigdy bez konkretów.W tym roku wyrzutnie kalibru 0,8 zamierzam połączyć☺.W następnych zamowieniach będą już same konkrety.Choć wiem ze mam dobre arsenaly od wielu lat to w tym roku na pewno bedzie najgrubiej!Czym starszy tym bardziej napalony na piro haha.fa2d7569dd6b7bd8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mi się podoba grunt że stuff rośnie to się liczy. :) nie ma co z tymi konkretami tak się śpieszyć jak jeszcze 10 miesięcy do sylwestra :P Dużo zabawy będziesz miał i widzę fontanny ! Dobry wybór zawsze to jakieś urozmaicenia niż same kostki bardzo fajna paka damianie. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak trzymać, z roku na rok bić własny rekord.  Twoje stuffy zawsze miło się ogląda, jest wszystkiego po trochu ale głównie dominują wyrzutnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo oryginalny, bo masz to czego nikt inny nie ma :D i tak trzymać! 20mm robi robotę na niebie jak jest tego sporo i u Cb właśnie tak będzie :)Połączyć po 2-3 takie kostki na raz i jest niezłe show :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Świetnie, że w Twoim zestawie nie zabrakło wulkanów, a też zdjęcie zacheca żeby w tym roku kupić tych fontann więcej. Jeśli będziesz miał możliwość nagrania pokazu, to chętnie bym zobaczył efekt wyrzutni Chrys Sensation - kaliber i rozmiary tej kątówki robią wrażenie.

Edytowane przez Bezpiecznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No jakość zdjęcia nie powala ale dobór wyrzutni już tak :) crump, reggae, heavy metal, pxpro nie trzeba nic więcej pisać

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowe kostki, Crumpa miałem okazję zobaczyć na żywo, wyrzutnia zdominuje pokaz razem z Chrys Sensation i PX Pro.

Słowem: coś do zabawy i coś na główny pokaz późnym wieczorem, bo godziny policyjne odwołali.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadeszła pora na zdjęcie całości. W tym roku troszkę mniej niż np. rok temu ale nie ma co chyba narzekać.        972bf86ccf2d1c66gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie ma na co narzekać :) Stuff prezentuje się bardzo okazale, wiele sprawdzonych pozycji wśród, których zdecydowanie przewodzi Crump. Znalazły się również artykuły do zapełnienia czasu przed północą. Czy z wyrzutni będzie montowany jakiś pokaz, czy odpalane będą na pojedynczo?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bandit123 napisał:

Zdecydowanie nie ma na co narzekać :) Stuff prezentuje się bardzo okazale, wiele sprawdzonych pozycji wśród, których zdecydowanie przewodzi Crump. Znalazły się również artykuły do zapełnienia czasu przed północą. Czy z wyrzutni będzie montowany jakiś pokaz, czy odpalane będą na pojedynczo?

Wszystko będzie odpalone pojedynczo. Zwlekam z tym łączeniem od wielu lat już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, damian7878 napisał:

Wszystko będzie odpalone pojedynczo. Zwlekam z tym łączeniem od wielu lat już ?

Warto się przełamać i spróbować chociażby na loncie. Nie ma nic lepszego, niż satysfakcja po dobrze wykonanym pokazie. 

Polecam zrobić sobie plan na następny rok, spiąć wyrzutnie w pokaz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w tym stuffie wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy :) wyśmienite kątowe wyrzutnie i cudny Crump z pewnością będzie to wisienka pokazu :) sporo konkretnych wyrzutni 30mm w tym Imagine ehh piękne wspomnienia miałem z tą wyrzutnią aż zaleciało przeszłością ale i jest coś do przestrzelania przed północą jak co roku Damianie trzymasz poziom. ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. Wiele konkretów ale jest też drobnica do zabawy. Też mam sharp i ozon więc miejmy nadzieję że dobrze wypadną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...