Skocz do zawartości
  • 0

najlepszy moździeż


filip11

Który moździeż jest najlepszy?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Moździerz JW86 (z Biedronki)
      13
    • JW47 Super Artillery
      7
    • inny
      6


Pytanie

Jaki według Was najlepszy jest moździeż w cenie 20-25zł. Zapraszam do udziału w ankiecie i pisania komentarzy.

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moździerz z Biedronki i Super Artillery to jedno i to samo, tylko, że w innej poligrafii. Myślę, że są to najlepszy sprzęt w kategorii cena/jakość. Zresztą ta seria moździerzy podchodzi pod uniwersalną nazwę "Small Festival Balls" i często występuje również i u innych importerów. Możesz śmiało brać ten z Biedry, jeśli nie masz dostępu do hurtowni (w hurcie 3,20zł taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mantis powiedział, że to jedno i to samo :P dlatego ja mogę tyle powiedzieć, że ten z biedry* jest najlepszy pod tą cenę vel. 25zł do tego każdy ma dostęp do biedronki a cena jest tak dostosowana, że hej :P
*to dotyczy się też SA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SA hurtowo kosztuję 22zł.
W biedronce to samo w innej poligrafi 25zł.
Inne moździeże nie wchodzą w gre , bo są ...słabe.
Bierz SA , bo jeśli masz dostęp do hurtowni , to oszczędzasz ponad 3zł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SA lub ten moździerz Biedronki. To jest to samo. Inne moździerze wcale nie muszą być takie złe, ale jak chcesz najlepszy w cenie 20-25zł to tylko zostaje SA i ten z Biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mial SA ale mialem z biedronki i efekty sa super polecam ten z biedry dosc fajny i nie az taka duza cena za niego jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam nie lubię opinii ''najlepszy SA pelepelepele" założę się, że Ci co to mówią nie mieli więcej niż 3-4 moździerzy, albo mieli tylko z Jorge'a.... mój kuzyn miał z Komety i widziałem efekty i powiem, że wolałbym kupić z komety niż z biedronki... jednymi słowy nie można mówić najlepszy... mówi się "tego co ja miałem to był super i znacznie lepszy od tamtego" - taka moja uwaga :wink: prosze nie traktować tego jako zaczepki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

właśnie nie pamiętam czy była to puma, czy tiger, czy cobra, ale prawdopodobnie puma... ale nie jestem przekonany, bo to było chyba 4 lata temu, a wtedy nie zwracałem za bardzo uwagi na takie rzeczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jaki według Was najlepszy jest moździeż w cenie 20-25zł. Zapraszam do udziału w ankiecie i pisania komentarzy.

Pozdrawiam !!


Heh, normalnie co rusz mam pytania, który jest lepszy - JW86, czy Super Artillery (miałem ten i ten).

Oba moździerze mają bardzo ładne, kolorowe efekty. Moździerz z Biedronki ma o jakieś 5 mm dłuższą rurę i nieco większe pudełko. Efekty ma bardziej rozłożyste, to znaczy są one podkreślam nieco większe od Super Artillery, bynajmniej ja tak zaobserwowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...