Jump to content
Sign in to follow this  
abuk

[abuk] Stuff 2019/2020

Recommended Posts

Fajnie,że dopuścisz sie czegoś nowego.Odpalenie kilku kostek na raz to rzadkość.Ja już od kilku lat planuje zrobic jakiś projekt ale tak odkladam a do 30tki coraz bliżej😅.Vakentynka powinna zrobic robotę...Wlasnie wahałem sie miedzy nią a tb19 podczas zamówienia...Wybrałem ta z tropika ostatecznie bo ma cracling a tego trochę mi brakuje w stuffie...A ty planujesz jeszcze jakieś zakupy?

12 godzin temu, damian7878 napisał:

Fajnie,że dopuścisz sie czegoś nowego.Odpalenie kilku kostek na raz to rzadkość.Ja już od kilku lat planuje zrobic jakiś projekt ale tak odkladam a do 30tki coraz bliżej😅.Vakentynka powinna zrobic robotę...Wlasnie wahałem sie miedzy nią a tb19 podczas zamówienia...Wybrałem ta z tropika ostatecznie bo ma cracling a tego trochę mi brakuje w stuffie...A ty planujesz jeszcze jakieś zakupy?

Ja już trzydzieche przekroczyłem więc chyba czas na jakiś projekt 🤔

W dniu 30.11.2019 o 17:34, mantis napisał:

JW01 👮🏿‍♂️👮🏿‍♀️ a licencja na start kosmiczny jest?

Oczywiście, że jest! Leży w szufladzie zaraz obok paszportu Polsatu ☀️

19 godzin temu, damian7878 napisał:

A ty planujesz jeszcze jakieś zakupy?

Coś skromnego z marketów na pewno jeszcze wleci ;) Priorytetem jest Tlusta Rimanka, o ile w Lidlu po raz kolejny zagości Pyroco i ceny nie poszybują drastycznie w górę.