Skocz do zawartości
  • 0

Black friday doradzacie ?


Kacper21

Pytanie

Witam, mam pytanie co do black friday, a mianowicie: jaka promocja to dobra oferta 20 czy 30% czy może nawet mniej. Czy może w ogóle jej nie być ? I jaki sklep może brać w tej promocji udział słyszałem, ze coś piro polska szykuje ale nie wiem jak to wyglądało rok temu.I kiedy sie spodziewać pierwszych ofert?

Edytowane przez Kacper21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
12 minut temu, k4n4li4 napisał:

Na trzy tygodnie przed nie ma co gdybać ale więcej jak 20% się nie spodziewaj

Z tego co widzę teraz jest na arce 15% kupywać teraz czy warto poczekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Kacper21 napisał:

Z tego co widzę teraz jest na arce 15% kupywać teraz czy warto poczekać ?

poczekaj, oni najtańszych cen nie mają a po drugie kod na 10% jest dostępny całym rokiem więc to tylko 5% więcej

ewentualnie jak ci śpieszno to kup na piroarcie albo piropolska, masz kody i darmową wysyłkę od jakiegoś pułapu a na black friday dokupisz więcej xd

Edytowane przez k4n4li4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak wracając do przeszłości w ostatnich latach do czarnego piątku to tylko ten 2017 był taki bogaty w obniżki...Może to dlatego,że w tamtym że roku zmieniały się przepisy.W roku poprzednim to było 10-20%.W tym spodziewam się podobnej obniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym poczekał,oprócz promocji mogą pojawić się jakieś rarytasy ?PiroPolska na 99% coś zrobi,sami pisali na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Generalnie czarny piątek rządzi się swoimi prawami dlatego ja bym nie czekał ze wszystkim na niego bo może się okazać że ktoś będzie szybszy niż ty a potem płacz i lament :P

Jakieś perełki lub coś co bardzo chcesz ja bym brał bez czekania a co do black friday to myślę ze piropolska odpali bardzo dobre promocje i pewnie pirohit bo jest straszny hype na niego ostatnio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 9.11.2019 o 16:08, k4n4li4 napisał:

Na trzy tygodnie przed nie ma co gdybać ale więcej jak 20% się nie spodziewaj

W tamtym roku była promocja 20% na piro polska jak będzie tak samo w tym roku to się nie zastanawiać tylko kupywać ? Jak to działało w tamtym roku był kod rabatowy czy odrazu nałożona promocja na wszystko 20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, IfYouKnowMe napisał:

Tak napisali na innym forum. Rok temu nie było 20% na wszystko tylko obniżyli cenę kilku produktów mocno w dół. Nie siadł mi żaden z nich. Tak czy siak sklep ma bardzo dobre ceny bez promocji.

Czyli nie było 20 % na wszystko tylko na jakieś wybrane, czy może były na promocji mocne petardy/emitery ? Typu ps5 tb5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 minut temu, Kacper21 napisał:

Czyli nie było 20 % na wszystko tylko na jakieś wybrane, czy może były na promocji mocne petardy/emitery ? Typu ps5 tb5 

Dokładnie tak to wyglądało.Było sporo petard,jakieś wyrzutnie,rakiety.Ceny były naprawdę dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Grubbert napisał:

Dokładnie tak to wyglądało.Było sporo petard,jakieś wyrzutnie,rakiety.Ceny były naprawdę dobre. 

Tak orientacyjnie np ps5 za 13 zł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...