Jump to content
Erokas

[Erokas] Kolekcja Sylwestrowa 2019

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów! Jako, że nadchodzi sylwester chciałem się przywitać i dodać swojego pierwszego posta, przy okazji pochwalić się tegorocznymi zbiorami. Planuje jeszcze jedne zakupy na black friday ( jakieś 2" )  i powinno być wszystko :)  Strzelanie w tym roku szykuje się z kolegami Grubbert i kamils38. 

20191103_145925 (Kopiowanie).jpg

Edited by Erokas
  • Like 3

Jest i Pan prezes na tym zdjęciu to jak w sklepie lub na straganie :P wybierać płacić i strzelać :D

No stuff niczego sobie,  nie będziecie się nudzić. Widzę, Że supernova Wctym roku niezwykle popularna 

Godna podziwu zawarość.Stuff zachwyca.Ułożony przy użyciu szarych komórek.Jest wszystko co potrzeba do wspaniałej zabawy Sylwestrowej.Dużo znakomitego strzelania na wieczór a w nocy to już w ogóle rozwalisz system w okolicy☺.Gratuluje zakupów!!

Panie prezesie cóż mogę napisać...Wyrzutnie to chyba taczkami na sylwestra wspólnie będziemy wieźć 😂😂

Pierwszy post i takie coś, dla mnie szok.

Doliczając piro od Grubberta i kamilsa38, na pewno nie będziecie w tym roku obchodzić Sylwestra. Będziecie obchodzili "tydzień sylwestrowy".

1 minutę temu, mantis napisał:

Pierwszy post i takie coś, dla mnie szok.

Doliczając piro od Grubberta i kamilsa38, na pewno nie będziecie w tym roku obchodzić Sylwestra. Będziecie obchodzili "tydzień sylwestrowy".

Hahaha no ale fakt coś w tym jest :D

Stuff bardzo różnorodny i bez zbędnego gruzu. Na żadnym z produktów się nie zawiedziesz. 

Od razu widać, że nie kupujesz byle czego i byle jak najwięcej. Bardzo rozsądnie wydane pieniądze.

Nawet rurę do naprawy kanalizacji znalazłeś ;) 

7 minut temu, Kamil™ napisał:

Stuff bardzo różnorodny i bez zbędnego gruzu. Na żadnym z produktów się nie zawiedziesz. 

Od razu widać, że nie kupujesz byle czego i byle jak najwięcej. Bardzo rozsądnie wydane pieniądze.

Nawet rurę do naprawy kanalizacji znalazłeś ;) 

Wyrzutnie zawsze przemyślane, ponieważ raczej robię pokazy a nie odpalam osobno. Sprawna kanalizacja to podstawa!  ;) 

Ładny zestaw :D to co lubie najbardziej, czyli dużo kostek i widać, że dobrane z głową i gustem. Zazdroszczę moździerzy, bo sam bym się takimi pobawił przed godziną 0. Już się nie mogę doczekać aż do mnie paczucha przyjedzie.