Skocz do zawartości

B6 Xtreme


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: B6
Nazwa: Wyrzutnia B6 Xtreme
Opis: RED, GREEN & BLUE PEONY + RED TAIL • SILVER GLITTERING + SILVER TAIL • PINK, LEMON & SEA BLUE PEONY + BLUE TAIL • PURPLE & GREEN PEONY + GREEN TAIL • PINK, LEMON & SEA BLUE PEONY + BLUE TAIL • RED STAR + BLUE STAR + RED TAIL • GOLDEN GLITTERING + GOLDEN TAIL • GREEN GLITTERING + GREEN TAIL • SILVER GLITTERING + SILVER TAIL • RED COCONUT + RED TAIL • GREEN COCONUT + GREEN TAIL • SILVER COCONUT + SILVER TAIL • SILVER CROWN + SILVER TAIL • CHRYSANTHEMUM + CRACKLING TAIL
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1833
Film: http://www.vuurwerkfan.nl/frset_video/vide...des/JW-161.html
Cena hurtowa: 87zł

Co sądzicie o tej wyrzutni. Mi się bardzo spodobała. Bardzo duże zróżnicowanie efektów i duża szybkostrzelność co jeszcze dodaje uroku tej wyrzutni. Cena też nie jest strasznie duża za taką ilość strzałów. Niestety jedyny bardzo duży minus to taki, że jest ona sprowadzana tylko dla hipermarketów. Możliwe, że będzie w tym roku w Tesco to bym ją kupił, pożyjemy zobaczymy.

Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne różnorodne efekty. Duża ilość strzałów, a cena niska. Same superlatywy. Bardzo ładną moc mają ładunki z tej wyrzutni jak na 25 mm. Chciałbym tylko dodać że na filmie odpalane są dwie wyrzutnie co może zawyżać efekt. Ale i tak super :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazing!

Przepiękna wyrzutnia! Czekałem na jej film od dawna, ponieważ od razu kiedy pojawiła się na stronie Jorga przykuła moją uwagę ze względu na wielkość, ilość strzałów oraz opis efektu. Jak za tą cenę w 100% się opłaca, postaram się mieć ten sprzęt w przyszłym roku, ponieważ wywarł on na mnie niesamowite wrażenie :wink:

10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam lubie wyrzutnie tego typu ponieważ
-tania cena
-duża ilosć strzałow
-co 5 strzałow inny efekt
-nie jest profesionlana i moza ją kupic kiedy sie chce i gdzie sie chce

10/10 super wyrzutnia polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...