Jump to content

NS11605 Fire Show (Pyro Moravia)

Kamix281

Recommended Posts

Symbol: NS11605

Nazwa: Fire Show

Producent: Pyro Moravia

Ilość strzałów: 16

Kaliber: 25 mm

Gramatura: 200 g

Cena: 30 zł

Zapraszam do dyskusji.

_vyr_151fire-show.png

bardzo dobra kostka , jak za  zł to bardzo sie opłaca , głośna , efekty naprawde duze , polecam dwie odpalić naraz wtedy jest mega

Mój film z sylwestra.. trochę długi bo nie chciało mi się obrabiać i trochę źle nagrany, bo operator nie umie nagrywać.. :)

9 minut temu, krzysiu20 napisał:

miejscówka do strzelania piękna.ja również polecam pyro moravie.

Zakopane niedaleko polany szymoszkowej i gubałówki :)

1 godzinę temu, endriu123457 napisał:

Super kosteczka miałem odpalałem.. Polecam !

W tej cenie chyba nie ma lepszych i gdyby odpalić np całą serie tych kostek na raz to byłoby show :)

Dokładam swoją cegiełkę do opinii tej kosteczki.Bardzo duże i piękne efekty brokatu.Naprawdę uniwersalna wyrzutnia bo i finał kapitalny.Wiele droższych wyrzutni nie może się z nią równać   

• 1 year later...

Kupiłem na czarny piątek na PP.Z 4 jakie miałem jedna tylko strzelała normalnie,reszta najprawdopodobniej miała jakaś wadę bo 16 pocisków wylatywało w ok 5-7 sekund ?Oczywiście przy takim tempie strzelania wywracały się i ładowały wszędzie na boki.Przy wystrzale pociski miały PISK!(tak pisk) nie było tego w 2018r kiedy kupiłem je bezpośrednio w pyromoravii.Może jakaś trefna partia,mimo wszystko efekt na niebie nic się nie zmienił i dalej jest bardzo dobra jak na swoją cenę.Radzę uważać,jeśli ktoś posiada to polecam obłożyć jakimiś cegłami ?