Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ssak

Stuff 2018/2019 by Ssak

Polecane posty

Przedstawiam wam mój stuff na tegorocznego sylwestra starałem się dobierać jak najkorzystniejsze produkty w swoich cenach. Jak co roku u mnie bez szaleństwa ale coś tam strzele :D 

Ps: Dziękuje firmie PiroArt za fajny gratis :)

IMG_20181027_134039.jpg

• Like 1

Tak elegancko.Katowka fajna...Mialem 2 lata temu your control od tego producenta...Wtedy efekt niebieskich gwiazd calkowicie przykryl niebo😊.

• Thanks 1

Dzięki za miłe komentarze :) zazwyczaj wybierałem oklepane produkty od jorga lub triplexa w tym roku postanowiłem przetestować trochę innych importerów pewnie dojdzie jeszcze jakaś kostka z marketu bo pewnie nie będe mógł się opanować :D

Dobre rakiety, ładne wyrzutnie :)  Będzie co robić, pochwalisz się jaki gratis otrzymałeś? :D

2 godziny temu, Mouthes napisał:

Dobre rakiety, ładne wyrzutnie :)  Będzie co robić, pochwalisz się jaki gratis otrzymałeś? :D

Widać na zdjęciu że Arctica 😉

Super zestaw :D Rakiety Fantasy Crackling są mega miałem rok temu, efekty leciały praktycznie do ziemi a i pisk całkiem mocny do tego widzę dobre kosteczki, szczegolnie podoba mi się x-type no i ten cudowny gratis w postaci Arctica ahh :D

• Thanks 1

Jak myślicie w jakiej kolejności powinienem odpalać te wyrzutnie ? i czy warto dać fantasy cracling thunder po wyrzutniach czy lepiej wcześniej je odpalić ?

Możliwa kostka doszła i rakiety Mistrzowie ognia które są naprawde ok.Całość może się podobać😊.Rakiety ja bym odpslił przed kostkami.Na koniec dalbym katowke,przedostatnią fabolaus a 3 od końca Alchemik.Dalej to już wiadomo😊.Udanego Sylwestra😊

• Thanks 1

Dzięki tak zrobię 😉 i również życzę udanego wystrzałowego sylwestra

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować